Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ronavolgyifanni, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Deospray az Avon Femme EDP illatával.

vikcs

2017. január 14.

Nem szeretem az ilyen erőteljes illatú dezodorokat,ráadásul nem is tette meg a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

ALettah

2016. február 10.

Nem értem, mi a lényege ennek a spraynek: deónak nem elég erős, parfümnek nem elég illatos. A parfüm mellé kaptam ajándékba, elhasználgatom, de biztos, hogy csak érte külön egy vasat sem adnék.
Az illata jó, pont, mint a parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Az illata jó, pont, mint a parfüm :)

bivienn

2015. december 25.

Én sem örülök, hogy olyan kicsi a kiszerelés. Emiatt tőlem viszont csak egy mínusz csillagot kap. :\
Az illata valóban olyan, mint a parfümé, nincs benne semmi csalás. És az izzadtság szagát is elfedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Az illata megegyezik a parfümèvel, valóban izzadásgátló. Az ultra kicsi kiszerelés miatt viszont 3 csillagos számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

timity

2015. június 24.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a spray-vel, mert az illata 100%-osan megegyezik a parfümével. (nem úgy mint más spray esetében) Nagyon intenzív illat, amelyet sokáig lehet érezni. Nálam azért is pozitív, mert nincsen benne alumínium!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

ladri

2015. június 23.

Nagyon szeretem. A parfümnek is isteni az illata, benne sem csalódtam, és sokáig tart az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

ronavolgyifanni

2015. június 19.

Nagyon szeretem. A tusfürdővel, a testápolóval és a parfümmel együtt használom. Szolidabb az illata, mint a parfümnek, de dezodor létére elég sokáig érezhető, akkor is, ha csak önmagában használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene