Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

2019-es téli limitált kiadás

Védi a kezeidet a kiszáradástól, alma és fahéj illatával pedig ünnepi hangulatot varázsol. Praktikus pumpás adagolója megkönnyíti a használatát, fürdőszobába és konyhába is remek választás.

pzuzi

2020. január 26.

Finom illat, szép design. Nagyon hangulatos volt vele kezet mosni, áradt a fahéj illat. A vendégeknek is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

ladri

2020. január 4.

Nagyon jó illata van, nem bántam meg, hogy megrendeltem. A csomagolása is nagyon szép, jó ránézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.