Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2019-es téli limitált kiadás

Lélekmelengető ünnepi illat édes almával és fahéjjal. E-vitaminnal gazdagított formula hidratálja és ápolja a száraz bőrt.

barva.lilla

2020. május 22.

Ez botrány.. olyan szinten szárította a bőrömet, hogy alig bírtam kínlódva elhasználni. Az illata sem tetszett. Soha többet avon tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Enkelenke

2020. január 23.

Az illatát nagyon szerettem, pont amire az ünnepi készülődéskor vágysz. Ellenben számomra túl folyékony, és nem tartós a bőrön. Összességében szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

mlexa

2020. január 19.

Nagyon finom illata van. Nekem egyáltalán nem szárított. Mondjuk hidratálni sem hidratált különösebben 😀 Jól habzik, kevés is elég belőle. Így ár-érték arányban szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

pzuzi

2020. január 17.

Hozza amit kell. Karácsonyi desing és illat. :) Kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Hozza amit kell. Karácsonyi desing és illat. :) Kellemes

Ophelia

2019. december 20.

Finom illatú, jó fahéjas, jól habzik. A csomagolása is nagyon szép, szeretem. Minden évben várom az Avon karácsonyi tusijait, ezt most nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Enne

2019. december 18.

Update
Már használatba is vettük. A színe nagyon szép, ünnepi. Jó vele fürdeni, fincsi az illata, a fahéjat érzem benne erősebben. Nem szárít, marad az öt csillag.
2019. 12. 07.
Még csak megillatoltam, de első szaglásra imádom/imádjuk. A csomagolás is "extraünnepi". Remélem, nem szárítós. Eddig 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Update
2019. 12. 07.

TamaraS

2019. december 9.

Isteni karácsonyi illata van *-*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Isteni karácsonyi illata van *-*

NovErke

2019. december 9.

Nagyon jó illata van és egész jól habzik is, nem szárít, a csomagolása is nagyon szép. Nem tudok rá rosszat mondani, jó vele megfürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Ciánka

2019. december 7.

Isteni, ünnepi illata van és nem szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Isteni, ünnepi illata van és nem szárít!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.