Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: efcike93, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: passiógyümölcs, rózsa, írisz

Avon Fleur EDP
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Sephira

2018. január 6.

Nekem a kedvesem nyerte ezt az illatot, pontosabban lehetett választani, hogy ez vagy egy fajta Jennifer Lopez (nem tudom a nevét) parfüm. Lehet utóbbival jobban jártam volna....(Csak én nem kedvelem se JLo-t se a parfümjeit, semmilyenek).
Én úgy emlékeztem, hogy ez egy kis egyszerű virágos-gyümölcsös illat, évekkel ezelőtt mikor új volt próbáltam egyik Avon kontaktpontban. Lehetséges, nem hagyott bennem mély nyomot, vagy csak gond van az emlékezetemmel, de nagyon nem ez az illat volt bennem.
Gondoltam, jó lesz ilyen hétköznapi, munkahelyi, szaladgálós illatnak, ez a ''legyen rajtam valami'', amit nem sajnálok fújni.
Most már csak áll a szobámban, próbáltam magamon, csuklómon, fújtam nyakamra és úgy mentem dolgozni. De egyrészt nem tartós, másrészt nem tetszett az illata. Ilyen mangós-rózsás, nekem melegben is émelyítő, télen pedig nevetséges lenne. Gondolkoztam, hol éreztem ehhez hasonlót. Eszembe jutott, hogy egyik alkalommal mikor Auchan-ban jártam, és csak kíváncsiságból nézegettem ezeket az olcsó gagyi parfümöket, és volt köztük egy narancssárga, ilyen brazil mitudomén nevű üvegcse(nevére nem emlékszem), na annak volt ilyen illata. (Ahhoz képest, hogy a neve Fleur ami virágot jelent).
Ezt azért nem gondoltam volna Avonékról, hogy ilyen mélyre süllyednek, hogy hozzák egy maximum egy-két ezres Auchan/Tesco áruházas noname szintetikus lötyike szintjét....Ennél kicsit többre tartottam őket, ezzel az erővel minek vegyem meg ezt, ha van jóval olcsóbban más üvegben de ugyanaz. Még ha legtöbb parfümjükről lesúlytó véleményem van, azt elismertem legalább hétköznapra jók ha nincs kedvem nagyágyúval befújni magam. Ezt még annak sem nevezném....Semmikor se tudom elviselni magamon.
Műmangó, nagyis rózsaolaj szaggal, szégyelltem mikor ez volt rajtam, nem tudom használni, olyan rosszul vagyok tőle (rég taszított engem így parfüm).
Emlékszem, mikor új volt és mielőtt egyáltalán bekerült volna a katalógusba, pont bementem az egyik kontaktpontba, és az egyik ottani, idősebb, őszes tanácsadónő nagy büszkén mondta, hogy be se rakták még a katalógusba, a következő katalógusban lesz csak benne az Avon új parfümje, de neki már van belőle egy üveggel és azt viseli (a rajta lévő kis virágdíszt kitűzte a blézerjére).
A helyében nem lettem volna olyan büszke rá. :D (Mellesleg elmentem mellette, semmit sem éreztem rajta).

Az üveg szép, a színátmenet, a kis dísz, de ez az egyetlen pozitívum róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Az üveg szép, a színátmenet, a kis dísz, de ez az egyetlen pozitívum róla.

veronika91

2017. március 4.

nagyon szeretem ezt az illatot,olyan nyarias vidám illat :) édeskés gyumolcsos de nem tulzottan ,ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

pomme

2016. március 9.

Néha nagyon jó ez a parfüm, néha viszont teljesen más illata van. Virágos-mangós illat, amikor éppen működik, akkor szeretem, amikor meg nem működik akkor csak a szokásos karcos avon illatot érzem ki belőle. Én egyáltalán nem érzem édesnek, érdekes, hogy mindenkin másmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

ancsa85

2016. január 19.

szeretem az édes parfümöket de ez már-már határeset. szórólapról rendeltem úgy tudom megszűnt. elfújkálom munkába jó lesz, különleges alkalomra már megvan az illatom. nem vagyok még öreg de fiatal korosztályon tudom elképzelni. avon-avon na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

aszisz

2016. január 17.

A katalógus illatmintája alapján első látásra szerelem volt. Viszont amikor személyesen is találkoztam vele...háááát, pont olyan illata van, mint annak a filléres spanyol kotyvaléknak, amit egyszer a Tesco-ban vettem :DDD, csak még annál is émelyítőbb :DDD Azért adtam neki is egy-két lehetőséget, de nagyon nem illünk össze :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Fleurfreya

2015. október 20.

Jelenleg az Avon parfümök közül ez a nagy kedvenc! ❤
Eleinte csak illatmintákat rendeltem,de egyre jobban tetszett.Aztán megvettem az első üveg parfümöt belőle. Nagyon bejön az összetevői közül a passiógyümölcs. De nem csak ebben a parfümben,hanem bármiben.
Pont ma vettem a 4.-ik üveggel belőle ,egy nagyon kedves Krémmániás felhasználótól. ;-) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

Jelenleg az Avon parfümök közül ez a nagy kedvenc! ❤

Marababa

2015. február 24.

Játszik velem ez az illat, egyszer nem tetszik, aztán nagyon. Mostanában beújítottam néhány Avon-parfümöt, közülük is egy a Fleur szett volt (testápolóval és golyós dezodorral szállították). Hihetetlen, de most imádom. Persze lehet, hogy az időjárás miatt is....egész szép már az idő és ez az illat is inkább tavaszt idéz. Az sem utolsó szempont számomra, hogy az egyik legszebb parfümös üveg, amit valaha láttam. Jó kézbe venni, csodálatos a színe és kedves a ráfűzött kis virág.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 24.

Viku23

2014. december 8.

Az első olyan parfümöm, ami egyik héten tetszik, a másik héten nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Az első olyan parfümöm, ami egyik héten tetszik, a másik héten nem.

t.evacska21

2014. október 27.

Nem rossz parfüm, elég tartós is, viszont nekem túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Nem rossz parfüm, elég tartós is, viszont nekem túl édes.

csicsike

2014. október 25.

Tanácsadónőként rendeltem egyet, hogy bemutassam a leendő vásárlóknak, aztán pedig vagy vissazküldöm, vagy elajándékozom - hát az lett a vége, hogy kb. 9-en megrendelték, ezt az egyet pedig megtartottam és nyár végére el is használtam. Nálam ez nagy szó, kb. 12 parfüm van a polcomon és nagyon lassan fogynak, pedig naponta használom őket.
Legjobban a mangóillat fogott meg benne és már be is szereztem egy másik üveggel jövő nyárra :). Ne hasonlítsátok Bvlgarihoz és Guccihoz, a maga kategóriájában megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)