Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Cynthia Rowley szeszélyes divatkollekcióinak valódi kiteljesedése ez a csábító, nőies és játékos illat.

A bohó, virágos aromákat meleg fás jegyek és pézsma öleli körül.

Főbb illatkomponensei: liliom, frézia, kasmírfa, vanília, pézsma, szantálfa.

Babooca

2019. szeptember 27.

Már első alkalommal is taszított, az illatosított oldalt kipróbálva. Mikor élőben sikerült tesztelnem, akkor még inkább. Ez az illat, elnézést mindenkitől, aki szereti, egy borzalom. Nem túlzás, ha azt mondom, hogy életem legrosszabb illata. Szúr, mar. Szerencsére a környezetemben nem sok embernek tetszett, így nem kellett vele sűrűn találkoznom. Ahhoz képest, hogy mennyire visszataszító, szerintem drágán adták. Egy dolgot sikeresen elért, a mai napig emlékszem a szagára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Terka25

2018. november 11.

Nekem volt egy ilyen illatom, bár nem az üveges , hanem egy 12ml - s táskabarát fémhüvelyes verzió. Nem is értem ezt a sok rossz véleményt. Én kifejezetten szerettem, a tartósságára már nem emlékszem, de tényleg elég erős ,tiszta, tömény virágcsokor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

AnnamarieT

2016. március 12.

Örök kedvencem marad. :( Mintha egy virágcsokorba szagolnék bele, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Örök kedvencem marad. :( Mintha egy virágcsokorba szagolnék bele, isteni!

adrica

2016. január 25.

Valami még is tetszett benne, de ahogy előttem írták, túl sok! Főleg annak idején az ára is az volt, szerencsére. Így megúsztam e kreációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

vanillacaramella.sweet

2015. szeptember 18.

Évek óta kerülöm messziről, ha tehetem. Fullasztóan erősen virágos, tömény, liliomos-fréziás, pézsmás illat. Akkora aurát ad viselője körül, hogy olyat még más illatnál sosem tapasztaltam. Kifejezetten idős nőkön érezni, sajnos sokszor. Az üvege olyan műanyagszerű, gyermeteg, az illata mégis olyan 60+-os. Sajnálom, nem szoktam ilyen csúnyán írni illatról, de itt nem tudok mást tenni.. Hála égnek, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Damayanti

2015. február 5.

Egyszer nőnapon a West Endben nyomta a kezembe egy avonos illető a kicsi spray mintáját (nőnap alkalmából osztogatták abban az évben boldog-boldogtalannak). Hát én szerintem még azóta sem találkoztam ennyire büdös, taszító szaggal, mert ez nem illat, hanem szag. Olyan olcsó, gagyi orosz kölnis, de talán még abból is csak utánzatos, húsvéti locsoló kölninek sem jó lötyi (ezzel próbálna meg valaki húsvétkor meglocsolni, azt hiszem 8 napon túl gyógyulna :D). Az üvege is gagyi, cukorfalat butácska kislányos, látszik rajta, hogy valami szórós szagú olcsóságot rejt, még ha ennek ellenére drágán is árulták esetleg, a belbecs nálam 2 fillért nem ért volna, az ingyen minta mini spray is a kukában végezte, mert bárkinek kínáltam ajándékba, mindenki szerint atom büdös volt. Nekem a temetői virágosra, illetve a ravatalozóban, 3 napja fonnyadt vízben ázó, rothadó virágokra emlékeztetett konkrétan a szaga. Morbid, nem tudom kinek áll ez jól, de szatír távol tartó önvédelmi spray-nek (vigyázat, minden pasit távol tart szerintem, nem csak a szatírokat!!!), illetve talán tömegoszlatónak, netán gyomirtónak jó lehet, de csak szélsőséges esetben...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

AdriannaKiara

2014. december 13.

Gyerekkori emlekek kotnek hozza!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Gyerekkori emlekek kotnek hozza!

lenlilla0924

2014. október 17.

Imádom! Ajándékba kaptam az AVON-tól, évek múlva újra rátaláltam,és azóta is használom. Licitálós oldalakon még lehet találni, bontatlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

Madi

2013. december 26.

Hű de imádtam ezt, nagyon kár, hogy már nem kapni, az egyik legkülönlegesebb illat volt, amit valaha használtam. Egyetlen fújás is egész nap tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

mariann33

2013. december 2.

Tesómnak volt pár évvel ezelőtt,csak annyit mondhatok,hogy még jó hogy megszűnt!Ennyire száraz illatot életemben nem éreztem,és olyan durva,szúrós,már inkább szag mint illat,a tetejébe még a drágább kategória volt.Nem tudom kinek áll jól egy ilyen,de aki kitalálta,biztos nem ezt használja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol