Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

nagydora911

2017. június 10.

Sokat elárul a termékről, hogy egy-két év alatt sem tudtam elhasználni. Az illata tetszik, amikor kifújom kellemesen hűsít, viszont utána ragad a lábam (nem túl kellemes érzés) szerencsére gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Poptie

2017. május 7.

Jó az illata, de ennyi. Másra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Jó az illata, de ennyi. Másra nem jó.

Black Fairy

2016. március 13.

Finom illata van, de teljesen feleeleges termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

Finom illata van, de teljesen feleeleges termék...

blilla91

2015. december 25.

5 év alatt sem tudtam elhasználni. No nem azért mert annyira kiadós lenne, hanem mert annyira büdös és felesleges cucc, h nem is értem, miért vettem meg. Végül a kuka lett a sorsa, pedig az nálam eléggé ütközik az elveimmel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Eleinte nagyon tetszett az illata, de mostanra eljutottam oda, hogy kifejezetten irritál. A hatása nekem nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

JudithBeauty

2015. július 7.

Régebben volt ilyen lábspray-m, de akkor nem voltam a Krémmánia tagja még, így most írom le a véleményem róla. Kellemes, cseresznyés illat, hűsítette a lábakat, ezért inkább nyáron használtam. Sajnos hamar elillant a hatása, és a pumpás adagoló elromlott, így a az adagolófej mellett folyt ki a spray fele. Ez a hiba a többi lábspay-nél is előfordult. Az ára kedvező, de az a sok "piros pötty" az összetevőknél riasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

guppi666

2015. július 4.

Kellemes az illata, bár ha többet fúj az ember belőle, az alcohol elég émelyítő tud lenni. Nagyon jól hűsít, de nem létszükséglet hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Jutka1989

2014. december 19.

Jó illata van, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Jó illata van, szeretem.

Dorcsek

2013. június 12.

Nagyon fincsi illata van! Kellemes egy rohangálós nap után, jól érzően frissít. De ez az összetevő lista.. borzalmas.. azt se tudom h elhasználjam-e.. lehet majd wc illatosítónak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

papupanni

2012. október 31.

Hát nekem van egy ilyen nevű termékem, de nem így néz ki :D Na mindegy, azért ide ide írok véleményt. Ha esetleg más a termékem, mint ez, akkor meg ez van. :) Az enyémet imádom! Befújom vele a lábamat, lábszáramat és cipőmet, aztán legyalogolok egy km-t az iskolába, ott is járkálok egy csomót, aztán hazajövök megint egy km-t, és ez a hétköznapi minimum, amit megteszek. És használ ez a spray! Pedig sajnos a lábam hajlamos felvenni mindenféle kellemetlen illatot, de vele cseresznyés illatú lesz. :) Vagyis, hát nem is annyira cseresznyés, mert nekem nem is hasonlít rá, csak egy picit. Amúgy kellemes az illata, és hűsíteni is hűsít, nyáron nagyon jól jön. :) Már újra is vettem, illetve vettem egy dinnyéset is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Hidratálók: PEG-6