Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• Tartósan friss hatást biztosít a lábaknak és a cipőnek. Hűs és friss felüdülés a fáradt lábaknak.
  • Szagtalanító technológiát és E-vitamint tartalmaz, mindennapos használatra alkalmas.

tátombák

2017. július 10.

Egyszer nagyon akciósan vettem. Közérzetjavításra nagyon jó, érzem ahogy hűsíti a lábam. Nagyon jól jön, ha épp nincs lehetőség mosdásra és egy kis ideig még ki kéne húzni. :) A régi csomagolású Avon lábsprayk kivétel nélkül eresztettek a pumpájuknál, és folytak össze-vissza még akkor is ha függőlegesen tartottam őket, de ez nem. Szóval a táskámban hordom, hogy mindig kéznél legyen, ha épp szükség van rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

szanii

2017. június 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szeretem használni a lábamra, és a cipőmbe is egyaránt. Jól szuperál :D Egyébként sem nagyon izzadós a lábam, lábsprében is ez az elsőm (a barátom használ lábsprét és én is kiakartam próbálni). Ár/érték arányban jó. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fgreta1

2017. június 19.

Nagyon jól hűsít, bár én a dezodoráló hatását nem igazán érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon jól hűsít, bár én a dezodoráló hatását nem igazán érzem.

Yubiri

2017. március 12.

Hatásos szagtalanító. Tetszik a pumpás kiszerelése. Akciósan 4-500 Ft körül szokott lenni. Anyukám is szereti ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

baba_girl_16

2016. szeptember 9.

Azóta másik kettőt is elhasználtam és a legelsővel tényleg csak balszerencsés voltam, mert nem folyt egyik sem utána. A legjobb lábspray és még biztos újra fogom vásárolni. Megkapja az 5 csillagot.

2015.10.27.
Nagyon jó kis termék, munkában mindennapos társam. Ahogy befújom vele a lábam, friss és üde érzetet ad. Kevésbé izzad tőle a lábam és a szagok nagy részét is megakadályozza. Viszont egy idő után elkezdett folyni, szóval a csomagolása nem a legjobb vagy csak én foghattam ki egy rossz szériát/terméket. De egyébként a 4 csillagot mindenképp megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

2015.10.27.

dzsudzsi

2016. július 29.

Szeretem a friss, bizsergető érzést, és valóban kevésbé izzad vele a lábam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Szeretem a friss, bizsergető érzést, és valóban kevésbé izzad vele a lábam.

Juuice

2016. május 14.

Nagyon jó, sokáig elég és tökéletesen teszi a dolgát, kibír egy hosszú napot is. Nem tudom, már hány flakont használtam el, de maradok ennél. Kipróbáltam Schollt, Neutrogenát, Baleát, de ez a legjobb. A neutrogena is nagyon jó, csak az szárítja a talpamon a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

tothbernadett

2016. január 19.

Tőkéletesen megfelel a célnak. Nagyon jó, hogy pumpás a kiszerelése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Tőkéletesen megfelel a célnak. Nagyon jó, hogy pumpás a kiszerelése.

Amanina

2015. augusztus 31.

Nagyon frissítő, szinte új életet ad a lábnak. Sajnos nem tart sokáig, de ezek közül egy sem szerintem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Imádom! Egy fáradt nap után különösen. Frissíti a lábaimat, remek érzés. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Imádom! Egy fáradt nap után különösen. Frissíti a lábaimat, remek érzés. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin