Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• Tartósan friss hatást biztosít a lábaknak és a cipőnek. Hűs és friss felüdülés a fáradt lábaknak.
  • Szagtalanító technológiát és E-vitamint tartalmaz, mindennapos használatra alkalmas.

Avon Foot Works Dezodoráló Lábszagűző Lábspray és Cipőspray/Pedikűr dezodor
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Pofike

2015. július 15.

Szeretem! Több alkalommal vásároltam már újra, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Szeretem! Több alkalommal vásároltam már újra, nekem bevált.

bednem

2015. május 12.

Valahogy nem jött be. Olyan semmilyen. Sajnos az Avon cuccokkal így járok, ennek a termének sem adok több esélyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Viku23

2015. május 10.

Nem voltam elájulva tőle, elhasználtam, hogy ne menjen kárba de hát nem tudom... első és utolsó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Jutka1989

2014. december 19.

Jó illata van, árban is jó. Nekem bevált. Szeretem, hogy ilyen pumpás. Fújás után nem hagy foltot a cipőm belsején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

victorika

2014. november 21.

Nyáron használom, ha olyan papucsot veszek fel, aminek sima a talprésze, mert ezzel nem csúszkálok benne. Friss, jó illatú, kellemes...

Kingácska0807

2014. november 1.

Jó kis frissítő. Én a cipőbe is szoktam picikét fújni. Hamar megszárad. Valóban "szagtalanít" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

andrea.szikora

2014. július 11.

Nagy örömömre a férjem elkezdte használni, azóta jelentősen csökkent a lábikák szaga. Természetesen nem tökéletes, de nagyon erős 4 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Black Fairy

2014. június 20.

Nekem kicsit aggasztó az enyhén alkoholos, erős illata, de gyorsan beszívódik, és dezodorál is rendesen...szóval nem tudok róla rosszat mondani, örülök, hogy megvettem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 20.

Tvylvis

2014. május 22.

Messziről kerülöm az Avon termékeit a számtalan csalódás miatt. Ez az egyetlen termék, amit rendszeresen vásárolok, mert remek a minősége. A férjem is, én is napi rendszerességgel használjuk (én mondjuk a Balea teafásat is szoktam). Elég kiadós, tényleg dezodorál, gyorsan beszívódik és szerintem az illata is finom.
Persze ez sem csodaszer, csak ettől nem lesznek ápoltak az ember lábai (és hát amiket lát és érez az ember, főleg most a jó időben, az tragédia), de mindenképpen ajánlom a lábápolási rutinba. Igen erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Noncsikaaa

2014. április 13.

Ez egy nagyon jó cucc! :) 2-2 fújás, hamar beszívódik, friss érzetet ad, és tényleg nem izzad le a lábam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin