Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• Tartósan friss hatást biztosít a lábaknak és a cipőnek. Hűs és friss felüdülés a fáradt lábaknak.
  • Szagtalanító technológiát és E-vitamint tartalmaz, mindennapos használatra alkalmas.

Avon Foot Works Dezodoráló Lábszagűző Lábspray és Cipőspray/Pedikűr dezodor
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
cutecurly

2014. február 21.

Este a zuhany után két-két fújás talpanként, és ugyanennyi reggel zoknihúzás előtt. Én szeretem, mert tényleg frissít, jó illata van, könnyen megszárad és nem lesz büdike a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Pöti

2014. január 7.

Kevés Avon termékhez ragaszkodok (pedig én is avonozok), ez az egyik... Hiperhidrózissal küzdöttem sokáig, ami a talpamon is kiütközött. Ez a termék nagyon jól orvosolta a problémát. Kellemes mentolos illata van, jól teszi a dolgát és elég olcsó. Nekem csak egy bajom volt vele (a régi csomagolásúval is), hogy egy idő után megadta magát a fújkája és orrán száján dőlt belőle az anyag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Dana1983

2013. november 2.

Nem rossz. Frissít, hamar megszárad, jó az illata, az izzadást csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

Nem rossz. Frissít, hamar megszárad, jó az illata, az izzadást csökkenti.

iringo

2013. augusztus 7.

Nállam bevált, hűsít és gátolja az izzadást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nállam bevált, hűsít és gátolja az izzadást.

Vivianka

2013. július 15.

Teljesen jó ez a termék, Mikor elkezdtem dolgozni 12 órában, acélbetétes bakancsban.. Hát gondolhatjátok, mi lett a vége... Aztán nagyim adta, mondta ez biztos jó lesz kislányom!! Kipróbáltam, egy ideig használtam is, és láss csodát: Már nincs rá szükségem. Nem izzad a lábam, nincs vele semmi gondom.. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Ivlisz

2013. július 2.

Ez a termék nagyon el lett találva. Sokkal hatásosabb, mint az összes többi Avonos lábspray. Az illata kellemes, nem hivalkodó. Alapdarab nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

jimbo0001

2013. február 5.

Nekem is a citromos volt messze a legjobb, a levendulás nem is jó konkrétan, így ez maradt... így 4 csillag, de ha lenne citromos megint, lejjebb pontoznám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

ForestNymph

2012. december 25.

Alapdarab ez vagy a levendulás. Bár ez mintha picit hatásosabb lenne. De én váltogatva szoktam rendelni,mert mintha hozzászokna a lábam. De ezzel a váltogatós trükkel nincs gond. Lehet jönni szaglászni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

somodiedo

2012. október 27.

Nyáron használtam ezt a terméket, hűsített és az izzadás ellen is jó volt, de a régi citromos változata sokkal hatásosabb volt, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

agi.greendaygirl

2012. május 13.

hatásos, frissít, könnyű használni. szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

hatásos, frissít, könnyű használni. szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin