Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, az összetevőket feltöltötte: izisz2001, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Szalicilsavval segít a száraz és durva bőr hámlasztásában, shea vajat tartalmazó gazdag formulája révén pedig puha és intenzív hidratált érzést ad lábaidnak.

• hámlasztja száraz, érdes bőrt
  • intenzív hidratálást biztosít
  • puhává teszi lábaid

Mia0602

2019. május 14.

Nagyon bevált. Hámlaszt, hidratál és puhít. SZUPER!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Nagyon bevált. Hámlaszt, hidratál és puhít. SZUPER!!!

Doryen

2018. december 4.

Szó-szó.. jó zsíros, de az én lábam nem szívja be. Szilikonzoknit húzok egész éjjelre, de nem tapasztaltam semmi külös változást. Egy kicsit puhult, ahol kellett, könnyebb volt a reszelés, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Mona29

2018. december 2.

Már több tubussal elhasználtunk belőle, mivel a párom is ezt használja. Jól teszi a dolgát és kiadós. Az adagolással vigyázni kell, mert nagyon olajos, ezért egyszerre nagyon-nagyon kis mennyiséggel kezdem a kenegetést és szükség esetén nyomok még egy kicsit. Mondjuk a nagyon kemény csúnyaságokkal tényleg nem sokat tud kezdeni, de szerintem azokkal a szikén/reszelőn kívül semmi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

pattelin

2018. május 20.

Többféle ķéppen szoktam használni ezt a krémet. Bekentem vele a talpam, majd vártam egy kicsit és utána kezdtem el reszelni. Illetve lábáztatás után is raktam rá, éjszakára valamint reggel bekentem vele a lábam, vártam egy kicsit és zoknit vettem. Elég jól bevállt, hozza amit ígér, puha lesz tőle a lábam! Mondjuk a nagyon kemény bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni, de ez nem a krém hibája, nyilván ezeket másképp kell kezelni! Nem használom mindennap, így azért kitart egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

viviennoo

2018. május 19.

Nekem is bevált, szeretem használni. Egy bajom van: a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Nekem is bevált, szeretem használni. Egy bajom van: a kiszerelése.

Moncsy

2018. április 28.

Úgy látom, valóbannem jönnek ki az lábaim az Avon-os lábápolókkal... :( Semmi extra hatása nincs, azon kívül, hogy vmi gusztustalanül olajos az állaga, büdös, és mivel 50 ml-es, hááát...nem biztos, hogy megvenném hetentem akkor sem, ha szuper lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

DoriBal

2018. február 14.

Tökéletesen bevált, én minden reggel használom, majd felhúzom rá a zoknit. Sokkal puhább és selymesebb a lábam, mint előtte, határozottan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

katuc77

2017. augusztus 24.

Egy fórumon ajánlották ezt a lábkrémet, és a jó vélemények miatt gondoltam, teszek egy próbát. Nekem nagyon bevált. Nem használom minden nap, kb. 2 naponta este kenem be vele a lábamat. Nagyon jól ápol, puhák és szépek tőle a lábaim. Valóban nehezen szívódik be, de este bekenem, zoknit rá, és reggelre csodásan puha lábakkal kelek. Ha elfogy, biztos újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

szanii

2017. április 14.

Szerettem volna kipróbálni egy AVON-os lábkrémet is. Ezt választottam, az itteni vélemények miatt. Egyáltalán nem bántam meg, de egy egyszer elhasználós, újra nem veszem termék. Este szoktam használni, szerintem kellemes illata van (a párom szerint büdös :D ) , jól esik bemasszírozni a lábamba. Reggel, mikor felkelek, érzem a lábamon, hogy este be volt kenve, sokkal puhább, kellemesebb érzetet hagy maga után. Ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Feketebarbi

2017. március 14.

Az intenzív lábpuhítós jobb és nagyobb, mint ez, azt vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Az intenzív lábpuhítós jobb és nagyobb, mint ez, azt vegyétek!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid