Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Köröm- és körömágybőrápoló szérum, mely segít a körömágybőr puhításában, ragyogóbbá és egészséges külsejűvé teszi a körmöket.

• ragyogóbbá teszi a körmöket
  • puhítja és hidratálja a körömágybőrt a könnyebb pedikűrözésért
  • gyorsan megszárad

csedoiza

2019. május 28.

Próbából vettem meg, hogy valamivel ápolni tudjam a körmeimet. Elsőre furcsa volt, de aztán megszoktam. Az én körmeimen nem szárad meg sajnos, vagy én csinálok valamit rosszul. Múltkor már egy órát ültem majdnem mozdulatlanul, hogy ne kenjem el, de akkor sem száradt meg rajta, viszont az látszódik, hogy beszívódik valamennyire. Most már hagyom rajta állni 10-15 percig, majd az ujjammal szétkenem a körmömön és a körülötte lévő bőrön. Többszöri használat után látom az eredményt, puhább a körömágybőröm is és a körmömet is szebbnek látom. Igazából teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

spavanilly

2018. október 11.

Nem csodaszer, de nem is volt pénzkidobás.
Úgy kenem fel, mint egy körömlakkot, csak nem kell ügyeljek a felvitelre mert a körömágybőrre is simán kerülhet.
Felvitel után enyhén olajos- fényes réteget hagy a körmökön, de kb. 15 perc alatt teljesen beszívódik. ( Ilyenkor úgy teszek, mintha rendes körömlakkot használtam volna, szóval nem nyúlok semmihez.)
Ápoltabbnak tűnnek utána a körmeim, de a körömágybőröm állapotán nem javított.
A teafa miatt kicsit szúrós illatú, de nem kellemetlen.
Sokkal szívesebben használom mint pl. egy színtelen körömerősítőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Nem csodaszer, de nem is volt pénzkidobás.
Ápoltabbnak tűnnek utána a körmeim, de a körömágybőröm állapotán nem javított.
A teafa miatt kicsit szúrós illatú, de nem kellemetlen.
Sokkal szívesebben használom mint pl. egy színtelen körömerősítőt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Lactic Acid, Glycerin