Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Levendulás spray, mely nyugtató levendulával és teafaolajjal dezodorálja és felfrissíti a fáradt lábaidat.

• a levendula antiszeptikus és gyulladáscsökkentő hatású
  • kellemes illata nyugató hatással van a testre és lélekre egyaránt

szaszu05

2021. október 13.

Kellemes illata van, amit nem sokáig lehet érezni. Lábra fújva valamivel hasznosabb mintha cipőbe fújom, úgy olyan mintha semmit nem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Bridge29

2021. május 25.

Semmi extra. Az illata friss levendula.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Semmi extra. Az illata friss levendula.

MagdaLiza

2021. január 10.

A dolgát kellően jól elvégzi, kellemesen frissíti a lábat. Nem hagy maga után kellemetlen ragacsos érzetet. Cipőbe nem próbáltam, de lábra használva tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Angelique

2020. október 31.

Amennyire szeretem a márka 3 az 1-ben ápoló olaját, ez a termék annyira nem vált be. Ennél alacsonyabb áron lehet jóval hatékonyabb lábsprayket kapni, mert emellett sajnos egyrészt ugyanúgy csatakosra izzad a láb, másrészt meg a szagot se fedi el. Egyetlen pozitívuma, hogy közvetlenül a kifújás után kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Bellana

2020. szeptember 30.

Nem hajlamos izzadásra a lábam, csak néha télen harisnyával, ez arra tökéletesen megfelel, hogy friss illata legyen és ne is izzadjon, én nagyon szeretem, reggelente elég használni és kitart a napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Imadoktesztelni

2020. július 15.

Eddigi lábsprayk közül ennek van a legjobb illata pedig én nem igazán szeretem a levendula illatát. Teszi a dolgát persze azért nap végére nem tart ki, de amikor befújom utána pár óráig még megvéd a szagoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Bearbunny

2020. július 13.

Nagyon kellemes illata van, de úgy érzem ez inkább csak megpróbálja elfedni a szagokat az erős levendula illattal, de a problémán máshogy nem segít. Csak az illata és a viszonylag olcsó ára miatt újravenném, de ha valaki komolyabb dezodoráló spray-t keres, keressen tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Rean519

2020. január 22.

Alapból nem izzadós a lábam, de az egésznapos cipő és zokniviselés után frissíti és megnyugtatja a lábam. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

zsonody

2019. augusztus 15.

Én is gyakrabban fújom cipőbe, mint lábra, de vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Az illata egészen kellemes, de valahogy mégsem igazán jó, ezért nem hiszem, hogy újra fogjuk venni, illetve a tartóssága sem kifogástalan. Egy-egy rohangálós szandálos napon fújtam talpra is, kicsit felfrissítette a fáradt lábakat, ami jól esett, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kremcica

2019. május 17.

Nekem bevált. Jó illatú tőle a lábam (akár fürdéstől fürdésig). Hűsít, kicsit alkoholos de finom levendulás illata van. Nem mondom hogy must have és nem tudnék élni nélküle, de egy talpalós nap után igazán jól esik a fáradt lábamnak. Főleg nyári használatra ajánlom, mert télen hűsíteni az amúgy is hideg lábamat nem kellemes. Viszont az összetevő listája borzalmas, emiatt nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Hidratálók: PEG-6

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.