Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Levendulás spray, mely nyugtató levendulával és teafaolajjal dezodorálja és felfrissíti a fáradt lábaidat.

• a levendula antiszeptikus és gyulladáscsökkentő hatású
  • kellemes illata nyugató hatással van a testre és lélekre egyaránt

Avon Foot Works Levendula/Levendulás Dezodoráló Lábszagűző Lábspray és Cipőspray/Pedikűr dezodor
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Kremcica

2019. május 17.

Nekem bevált. Jó illatú tőle a lábam (akár fürdéstől fürdésig). Hűsít, kicsit alkoholos de finom levendulás illata van. Nem mondom hogy must have és nem tudnék élni nélküle, de egy talpalós nap után igazán jól esik a fáradt lábamnak. Főleg nyári használatra ajánlom, mert télen hűsíteni az amúgy is hideg lábamat nem kellemes. Viszont az összetevő listája borzalmas, emiatt nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Doryen

2018. december 4.

Nagyin fini illata van, bár én csak cipőkbe fújkáltam el, más célt mondjuk szerintem nemigen szolgál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

dynah13

2018. július 28.

Labra sajnos nem jott be, az eros illat meg nem is zavarna, ha hatasos lenne, de sajnos olyan, mintha semmit nem hasznalnek. Cipokbe szoktam fujkalni (amiket nem hasznalok mondjuk napi szinten), az nem rossz. Az illata jo egyebkent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ALettah

2018. június 27.

Egy újabb Avon termék, amit a csinos design és a pár száz forintos ár tart a felszínen - szerintem sokan gondolják úgy, hogy ennyiért az sem baj, ha nem csinál semmit. Mert hogy nem csinál. Kifújáskor alkoholos levendulaszag, az alkohol hamar elpárolog, ezért hamar eltűnik a lábról a nedvesség, lehet is cipőbe bújni. Hűsítni csak annyira hűsít, mint bármilyen lábra permetezett folyadék. Dezodoráló hatásról sokat nem mondhatok, nem nagyon izzadós a lábam, de nem vettem észre semmi különbséget, ugyanolyan, ha használom a sprayt ha nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

JudithBeauty

2017. július 16.

Elsősorban az illata miatt rendeltem meg, mert alapból imádom a levendulát. Minimális nyugtató és hűsítő hatást is érzek, de a kifújás után nagyon hamar elillan. Dezodoráló hatást pedig nem tapasztaltam, akár a lábamra, akár a cipőmbe fújtam. Viszont az illata nagyon tömény tud lenni, elég műanyag - szerű, a használata után célszerű szellőztetni.
Vagyis ez a levendulás lábspray nem vált be annyira. Sajnos. 2 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Vagyis ez a levendulás lábspray nem vált be annyira. Sajnos. 2 csillag!

Fabi95

2017. július 16.

A cipőimet szoktam vele befújni, szeretem az illatát nagyon. Lábamon még nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Izabel

2016. június 15.

Ma kaptam meg az új változatát, aminek nagyon szépen el lett találva a design-ja :) Igazi kis kézreálló darab és, ami a legjobb ugyanolyan fantasztikus illata van, mint az AVON levendulás lábkrémének, amit már hosszú évek óta újraveszek. Nekem abszolút bevált, kellemesen frissít és nagyon-nagyon jó illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

annushka88

2016. április 7.

Nem izzados noi labra biztos jo kis placebo, izzados ferfi lab frissitesere alkalmatlan.
Ja es szarit, de nagyon durvan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Ja es szarit, de nagyon durvan....

mujerconfused

2015. október 21.

Nagyon erősen alkoholos illata van kifújáskor de utána szerencsére finom levendula illat marad. Tényleg felfrissít egy pár percre, de nagy dolgokat senki ne várjon tőle. Elfújkálom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

emcuscicus666

2015. augusztus 9.

Nagyon kellemes, valoban husito erzes hasznalni. Hamar elillan, vagy beszovodik, nem is tudom, igy nem okoz gondot, hogy csuszik a labunk. Az illata kisse eros, de mint mondtam, hamar elillan, igy nem sokaig erezni. Meg nem vettem eszre, hogy dezodoralna is, ezt a kesobbiekben jobban figyelem. Jo termek, de csak ilyenkor nyaron szukseges. Nekem nem igazan izzad a labam, es kellemetlen szaga sem volt soha, igy nyaron is csak a husito hatasa miatt hasznalom.
Praktikus a fujos kiszereles, ez nagyon tetszik benne. Erdemes kiprobalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Praktikus a fujos kiszereles, ez nagyon tetszik benne. Erdemes kiprobalni. :)

Hidratálók: PEG-6

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.