Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

• bőrradírozó szappan tengeri algáva és apróra zúzott sárgabarackmag- darabkákkal
  • eltávolítja a száraz, durva bőrt
  • hidratált érzést kölcsönöz a bőrnek
  • tisztít és radíroz

sterlingsilver

2016. január 3.

Egész testre használom, mert lábra nem sokat ért sajnos, de testradírnak nagyon jól bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

spavanilly

2015. december 7.

Kellemes illata van, de őszintén szólva a lábra gyakorolt hatása picit kevés. Én teljes testre használtam, kivétel az arcom, és remek ( kicsit talán erős) radírozó hatással bír. Annyi bajom van vele, hogy nem túl igényes a kinézete a kopás közben egyre gyakrabban előtűnő barnás szálas, szappanból kiálló (alga?) részecskék miatt. Mostanában nem láttam a katalógusban, de akciósan mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

halexa11

2015. november 15.

Kellemes illata van és nem radíroz túl durván. Már egy éve használom hetente/kéthetente de még mindig megvan a fele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

fdorottya

2015. május 22.

Az illata nagyon tetszik. Nem radírozz durván, pont amennyire kell. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

bettike70

2015. április 9.

Nagyon jó kis szappan újra fogom vásárolni , egyik legjobb borradírozó , könnyű használni puhává varázsolja a bőrt, én nem csak lábra használom hanem a ahol pattanásosabb mitesszeres jól körbe dörzsölöm vele és érzem hogy használ , Persze utána hidratáló testápoló kell hozzá . heti 1-2 alkalommal használom csodákra képes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 9.

Babooca

2014. július 31.

Anyukám testre használja nem lábra és bevált neki. Azt mondta tökéletes. Még nem került a kezem közé, de majd egyszer kipróbálom. A lábamon úgyis csak a havi nagykezelés segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Nagyon jó kis találmány, én nyáron használtam heti 2x és nem csak a lábamra. Nem tudom milyen megfontolásból, de a térdemet és a könyökömet is bedörzsöltem vele, és azt a durvább bőrfelületet is szép puhává varázsolta, utána a testápolót is jobb volt bemasszírozni! Mindig van itthon mióta kapható! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

ljudith78

2013. november 18.

Nem radíroz?! Akkor én kaptam "hibás" darabot? Én alapból testre szántam, nem csupán lábra. A kedvest kértem meg, hogy a hátamat dörzsölje át vele, még biztattam is, hogy ne finomkodjon, mint ahogy szokott, pusztuljanak az elhalt hámsejtek :)
Még soha egy bőrradír nem produkált ilyet, max. egy brutál erős luffaszivacs, jó, a barackmag őrlemények karcolnak kicsit, de ez belefér, ha már radírozok, akkor érezzek belőle valamit. Olyannyira nekibátorodtam, hogy még arcra is bevetettem, most puha mint a babapopsi :)
Az biztos, hogy amíg lehet kapni ezt a szappant, addig én nem költök bőrradírra, alig várom, hogy valami extra akció legyen, veszek belőle vagy tízet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Szeretem: Az én esetemben pont megfelelően radíroz, puhít és ápol. Heti rendszerességgel használom már jópár hónapja és a fele még mindig megvan. Újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

kitty06

2013. október 4.

Radírozni nem radíroz,de jól hidratálja a lábat és puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Radírozni nem radíroz,de jól hidratálja a lábat és puha lesz tőle a bőr.