Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiktiktak, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Arcápolók

Hűsít és védi az arcbőrt a borotválkozás okozta irritációtól. Teafaolajat tartalmaz, ezáltal hidratálja, kondicionálja és simává teszi a bőrt. Alkoholmentes.

Evie

2013. június 20.

A párom nagyon szereti, már vagy 10-et elhasznált belőle. Szerintem elég érzékeny a bőre mindenfélére, de ettől puha, sima, nem pattogzik ki borotválkozás után. Megéri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

kozlokova73

2013. május 14.

Kerdeztem tole akarsz ilyet? Mondja hat igen es jo? Mondom nem tudom de jol nez ki. Megvette, kiprobalta. Akkoriban szetben lehetett rendelni igy meg volt valami hozza,mar nem emlekszem,de azt tudom,hogy mondta. Visszafogott illata van,de tetszik,nem rossz. Kellemes volt neki hasznalni,de megjegyezte van ennel jobb is. Az a lenyeg,hogy a dicseret megvolt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Linda0222

2013. március 22.

A barátom használja viszont nincs róla jó tapasztalata, ugyanis túl folyékony és az ára sem olcsó.:( A kék csomagolású sokkal jobb illatú szerintem és hatásosabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

lau0825

2013. március 19.

Apukám kapta, de én is rendszeresen csenek belőle :D Lábamra nincs ennél jobb borotválkozás utáni krém. Visszafogott az illata, hamar megnyugtatja a bőrt, nem lesz piros, pöttyös.
Egy pillanat alatt beszívódik, inkább tej állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Egy pillanat alatt beszívódik, inkább tej állagú.

tiktiktak

2013. március 13.

Barátomnak rendeltem, meg van vele elégedve. Nincs borotválkozás utáni kipattogzás, és az illata is jó, nem túl erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.