Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serpentina, Módosítva: 2020. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: zamatos barack, friss narancsvirág, édes vanília

Serpentina

2020. május 28.

Na jó... Nem tudom, merre gurult a gyógyszerem, amikor azt gondoltam, hogy egy kisgyerekeknek szánt Frozenes EDC fogja elhozni számomra a világmegváltást. 😂
Az újságban található illatminta alapján azt gondoltam, hogy kell nekem, és nem érdekel, hogy ovis kislányoknak gyártják, mert újabban odáig vagyok az édesebb, vaníliás-gyümölcsös illatokért. Gondoltam: biztos, hogy nem ez lesz a legtartósabb illatom, de ezekkel a cukros, kislányos parfümökkel nem nagyon lehet mellényúlni, könnyű elfújkodni.
...De élőben, a csuklómra fújva ez NEM az a kellemes, vattacukros barack illat, hanem szó szerint PUSZTULAT!
Egyébként nem először járok így Avon illattal, hogy az újságpapíron hihetetlen finomnak éreztem a fejillatok alapján, de amikor élesben kölcsönhatásba lép a bőrömmel, köszönőviszonyban sincs vele.
Ez nem, hogy szimplán édes... konkrétan szacharóz-sokkot generál, annyira gejl.
Az illatát legtalálóbban úgy írnám le, mint valami tömény, “köze sincs hozzá a gyümölcsnek” kategóriájú IVÓLÉ, amit az óvodás gyerekek kapnak a vajas kenyér mellé (állítom, hogy én még ezt az aromát is beleérzem, annyira rossz 🤮).
Ahhoz képest, hogy EDC, nem is illan el olyan könnyedén.
Frozen II, Anna, Elza ide vagy oda, - én ezt biztos, hogy SOHA nem fújnám a gyerekemre, mert tényleg borzalmas.
A húgom kb. 8 évvel ezelőtti Hello Kitty-s, szintén Avonos, ugyanilyen formájú üvegben legyártott illata még mindig jobb emlékeket idéz bennem, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Ez nem, hogy szimplán édes... konkrétan szacharóz-sokkot generál, annyira gejl.
Ahhoz képest, hogy EDC, nem is illan el olyan könnyedén.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Tisztítószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.