Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fűszeres-citrusos illatkategória.
Izgalmas illat a határozott, bátor és merész férfiaknak, akiknek a lételeme a vezetés és a sebesség iránti vágy. Az illatban elegyedik a boróka és a zöldfűszerek jegyeivel, valamint a fehér kardamonnal és a ciprussal, mindezt a szantál, a cédrus és a pézsma alapjegyei erősítik. Vérforraló, felébreszti az érzékeket és kalandra hív.

Ár: 2500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 1500 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált , Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvehető Budakeszin vagy postázom utalás után.
Jelizz

2019. december 6.

ez az a ferfi illat ami minden ferfinak jol all. Fuszeres friss , szep az uvegje ferfias , es tartos is. a parom kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

csedoiza

2019. május 28.

A párom imádja és én is rajta! Egyszerűen fantasztikus illata van. Friss, üde és férfias. A 30 ml-es kiszerelést szeretjük, mert jobban elfér a táskában és menőbben is néz ki szerintünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Csipetke

2018. október 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot az üvegben is és a páromon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot az üvegben is és a páromon is :)

Evelyn31

2018. október 3.

Az egyetlen olyan férfi illat az Avontól,ami minden egyes alkalommal tetszik már a kezdetek óta. Alkalmanként mindig újra veszem a páromnak. Ő i szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

senskin

2018. július 27.

Pasik, tessék kipróbálni! Tetszeni fog nektek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Pasik, tessék kipróbálni! Tetszeni fog nektek! :)

Petra28

2018. június 15.

Nagyon szeretem, a barátomnak rendszeresen ezt veszem. De most már apának és tesómnak. Imádják mind a hárman. Mennek a dicséretek nekik rendesen. Kellemes férfi illat, nem szúrós, nem büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

scintilla

2018. január 4.

Férjem ajándékba kapta és szerettük is, avonhoz képest kiemelkedő. Azért a 3 csillag, mert szerintem is felejthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Hildy8888

2017. december 10.

Az egyik legjobb férfiillat, amit valaha illatoltam 😊 Nevetségesen olcsó a boltban kapható hasonló kiszerélésű férfiillatokhoz képest. A többi Full Sped szerintem gyengébbre sikerült, bár ez azt hiszem szubjektív ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

tenagi

2017. szeptember 14.

Barátomnak vettem csomagban más Full Speed-es termékkel. A tusfürdőjét már újravettem, szerintem az EDT sorsa is ez lesz.

UP: Apukám is megkérdezte ez micsoda, mert tetszik neki is az illata. Szerintem kellemes férfias illat, ami több generációnak is bejöhet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bubilany

2017. szeptember 11.

Párom használja. Egész kellemes az illatú parfüm, de felejthető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Párom használja. Egész kellemes az illatú parfüm, de felejthető.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol