Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fűszeres-citrusos illatkategória.
Izgalmas illat a határozott, bátor és merész férfiaknak, akiknek a lételeme a vezetés és a sebesség iránti vágy. Az illatban elegyedik a boróka és a zöldfűszerek jegyeivel, valamint a fehér kardamonnal és a ciprussal, mindezt a szantál, a cédrus és a pézsma alapjegyei erősítik. Vérforraló, felébreszti az érzékeket és kalandra hív.

Ár: 2700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten
Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom előre utalás után.

d.anett89

2020. szeptember 29.

Páromnak vettem ilyet. Mikor megismerkedtünk,elmondása szerint ezt használta. Akkor bejött,tetszett rajta..de most..se neki se nekem nem jött be. Tartósságát tekintve 0,illetve nem illata van hanem szaga. Wc illatosítónak sem lenne jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Shiron212

2020. május 23.

Egész jó az illata, de szerintem könnyen felejthető.
Első benyomásra egyből Deja-Vu érzés fogott el, mintha már éreztem volna valahol, de ez szerintem a legtöbb mai parfümre jellemző.
Futáshoz és/vagy kondizáshoz szerintem tökéletes.
Ha tetszik ez az illat, akkor a teljes szettet ajánlom, jó árban van és elűzi az izzadtságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Egész jó az illata, de szerintem könnyen felejthető.
Futáshoz és/vagy kondizáshoz szerintem tökéletes.

Jelizz

2019. december 6.

ez az a ferfi illat ami minden ferfinak jol all. Fuszeres friss , szep az uvegje ferfias , es tartos is. a parom kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

csedoiza

2019. május 28.

A párom imádja és én is rajta! Egyszerűen fantasztikus illata van. Friss, üde és férfias. A 30 ml-es kiszerelést szeretjük, mert jobban elfér a táskában és menőbben is néz ki szerintünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Csipetke

2018. október 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot az üvegben is és a páromon is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot az üvegben is és a páromon is :)

Evelyn31

2018. október 3.

Az egyetlen olyan férfi illat az Avontól,ami minden egyes alkalommal tetszik már a kezdetek óta. Alkalmanként mindig újra veszem a páromnak. Ő i szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

senskin

2018. július 27.

Pasik, tessék kipróbálni! Tetszeni fog nektek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Pasik, tessék kipróbálni! Tetszeni fog nektek! :)

Petra28

2018. június 15.

Nagyon szeretem, a barátomnak rendszeresen ezt veszem. De most már apának és tesómnak. Imádják mind a hárman. Mennek a dicséretek nekik rendesen. Kellemes férfi illat, nem szúrós, nem büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

scintilla

2018. január 4.

Férjem ajándékba kapta és szerettük is, avonhoz képest kiemelkedő. Azért a 3 csillag, mert szerintem is felejthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Hildy8888

2017. december 10.

Az egyik legjobb férfiillat, amit valaha illatoltam 😊 Nevetségesen olcsó a boltban kapható hasonló kiszerélésű férfiillatokhoz képest. A többi Full Sped szerintem gyengébbre sikerült, bár ez azt hiszem szubjektív ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol