Avon

Ár:   329 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valakiii, az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Gyengéd, bőrápoló szappan az egész család számára glicerinnel és E-vitaminnal.

A glicerin segít hidratálni a bőrt anélkül, hogy olajossá tenné. Az E-vitamin védi a bőrt a környezetszennyezéssel és az UV sugárzással szemben (bár nem napvédő készítmény).

tara95

2018. március 22.

Én a szappantündér vagyok abból is a natúr fajta. Vásárokon nem ékszert veszek, cukrot, csokit mittomén mint a többi 18 éves normál, nem, vadászom a szappanokra. Jé, ez fahéjas, hú ez kecsketejes már mekegni is tud az ára alapján. Mindegy aki ismer az tudja. Igazából foggalmazásom nincs mi szállt meg amikor megrendeltem. Zuhanypamit mindig használok az élvezetek fokozására de amit ez produkált...bokától tokáig habember lettem, hab havazott és haborkán pusztított a fürdőben. Igazából azonnal röhögögörcsöt kaptam amíg meg nem csúsztam az alattomos habtengerben. Ezt a mutatványt szerintem még cirkuszban is évekig gyakorolják. Szóval mérgelődtem utána de azért el fogom használni. Egyébként nem szárít de nem is hidratál. Ez megint a tipikus esete annak, hogy sokat akar a szarka aztán jól lelövik. Mindegy lehet valakinek ez lesz a csoda. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

t.evacska21

2014. október 27.

Ez a legjobb szappanom, ami eddig volt :) Kellemes használni, és nemhogy nem szárít, még hidratál is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Bettu

2014. június 3.

a hatásával megvagyok elégedve, de nekem valahogy mindig csípi a szemem, pedig sosem nyitom ki közbe:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

francais

2014. május 5.

Én arcra is használtam, sajnos ott szárított majd jól lezsírosodott tőle a bőröm. Nem tartja be amit ígér, a csomagoláson az szerepel arcra és testre. Szóval, ha csak tusfürdő éri az arcomat, akkor nem készül ki ennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

sniki

2014. április 29.

Anyukamnak rendeltem,tehat az o tapasztalatat tudom megosztani.Teljes mertekben meg van elegedve .Jol tisztit,nem szaritotta ki a boret.Arcra is hasznalja ott sincs probleme. Eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 29.

Nikica

2014. április 17.

A krémmel rendeltem együtt kb 1 hete.A krémről annyit hogy nagyon megéri az árát, nyugtatja a bőrőm ami most bőrgyógyó kezelése alatt áll.Nagyon hamar beszívódik,nem lesz zsíros érzés tőle, nem csomósodik szépen lehet rá sminkelni.Száraz volt az arccsontomnál a bőr eléggé feszült és égett is, arctisztítás után felkentem, nagyon poitív volt a hatás mivel nem csípett és szinte azonnal el is mult a szárazság és a kipirosodás.A szappan pedig nagyon jóó imádom használni, krémes finom illata van, jól hidratál és szépül tőle a bőröm összképe, felfrissíti a bőrt és szépen leszedi a szennyeződéseket nem utolsó sorban nyugtat!Ajánlom mindenkinek a kettő használatát!Ami ellene szólna talán annyi hogy felbontás után a szappant nehéz higiénikus körülmények közt tartani(utálom a szappantartót)örülnék ha megjelenne egy pumpás változat:)Remélem hasznos volt!Próbáljátok ki!6 csillagot viszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Noncsikaaa

2014. április 13.

Nagy csodát nem kell várni tőle! Az illata kellemes, mint a többi kék Care terméknek, elég jól habzik és tisztít is, viszont nagyon szárít! Az átlag szappanoknál lényegesen jobb, de a Dove szappannal szemben jócskán alul marad. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate