Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. november 15.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• gazdag színei üdén hatnak akár órákon át
  • a szájkontúrceruzád színe mindig legyen kicsit sötétebb, mint a rúzsodé, hogy határozott legyen a vonal

7 színben kapható

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Szinte minden rúzsom alá ezeket a ceruzákat használom, és nagyon szeretem őket. Könnyű velük rajzolni és satírozni, sokkal tartósabb lesz tőlük a szájsminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

doriveszter

2018. február 2.

Tökéletes szájceruzák, picit szárítanak, de ha előtte hidratálva volt a száj, akkor akár 8-10 órát is a helyén marad. Ráadásul a krémes rúzsok sem futnak szét hogyha ezekre kenjük, mert "beletapad"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

bubilany

2017. november 21.

Klassz szájkontúr, de szerintem túl gyorsan kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Klassz szájkontúr, de szerintem túl gyorsan kopik.

Dominika28

2016. október 28.

Kedvenc szájkontúr ceruzáim! :)
Megvan az összes színben. Az ára egy kicsit drága ,de szerintem megéri sokáig kibír. Az ajkaimat szép telté varázsolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Kedvenc szájkontúr ceruzáim! :)

Katulin

2016. augusztus 27.

Nagyon szeretem használni ezt a ceruzát, nemcsak kontúrozásra, hanem rúzs helyett is. A Pink Bouquet árnyalat szépen mutat világosabb bőrhöz-hajhoz. Rajtam tartós is, bár icipicit szárít talán, de ezt egy minimális ajakápolóval lehet orvosolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

audreyx

2016. június 5.

A Mystery Mauve árnyalat van meg, imádom ezt a színt, önmagában szoktam használni, és így is nagyon tartós. Ilyen árnyalatú rúzst sajnos még nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

telelle

2016. január 31.

Nude árnyalatban vettem egyet, kicsit erős színe van, narancsos világosbarna vagy nem tudom, nem mindenhez illik. Igazából csak a Kate Moss nude rúzsom alá használom, annak a színén és az állagán pont javít annyit, hogy viselhető legyen és ne ijedjek meg, ha a tükörbe nézek. Ezt a színt nem venném újra, de majd egyszer lehet kipróbálom a Simply Spice-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Nixa

2016. január 19.

A korábbiakban már írtam, hogy rendeltem egyet próba képpen, méghozzá a Nude árnyalatot, amivel sajnos nem találtam el a szám színét. :( Gondoltam teszek még egy próbát és rendelek egy másik színt, viszont az előző katalógusban elég jó áron volt, így rendeltem kettőt, a Mystery Mauve és a Simly Spicy árnyalatot, és komolyan mondom hihetetlen, mindegyik szín passzol az ajkamhoz!! A spicy egy kicsit barnásabb, míg a mystery lilásabb, de a magam módján mindegyik szépen illeszkedik az ajkamhoz. Ki is próbáltam hétvégén, készítettem magamnak egy szuper sminket, épp főztem, mikor a párom belépett a konyhába, rám nézett és elállt a szava! Mindig tetszettek neki a dús ajkak, ami nekem sajnos nem nagyon van, és meg is jegyezte, hogy szuper dögös vagyok teltebb ajkakkal, így már nem kell a plasztika! :D ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

u03251

2015. december 20.

A kedvenc kontúr cerúzám, sokadszorra veszem újra. Nagyon könnyű vele dolgozni, krémes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Black Fairy

2015. november 1.

True red árnyalat van meg nekem is.
Precízen lehet vele kontúrozni, szép és intenzív a színe, külső behatások nélkül nagyon tartós, és engem szárítani se szárított...
Viszont ajak teljes felületén (alapként) iszonyatosan gyorsan és csúnyán kopik, külső hatásra pedig szinte eltűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

True red árnyalat van meg nekem is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.