Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kellemes gyöngyvirág illatával hangulatossá és érzekivé teszi a fürdést.

Mia0602

2019. június 28.

Ennek a habfürdőnek van illata! Sajnos én nem szeretem. A virág illatát igen, de termékekben nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Missmochaccino

2019. március 14.

Ez egy nagyon kedves kis termék,valóban érezni a gyöngyvirág esszenciáját.Jól habzik.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Minden evben izgatottan varom a gyongyvirag viragzasat,egyik kedvenc viragom,ezert amikor meglattam ezt a habfurdot mar rendeltem is.A habdurdoben erezni a gyongyviragot,gyorsan habzik,kenyzeteti,hidratalja ,aploja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

szabina971

2016. december 20.

Édesanyámnak rendeltem ilyet és neki teljesen megfelelt.
Nem okozott a bőrbetegséges bőrének irritációt és nem szárította ki.
A bőre puha lett és fürdés után is több óráig lehetett rajta érezni a gyöngyvirág illatot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Édesanyámnak rendeltem ilyet és neki teljesen megfelelt.
Nem okozott a bőrbetegséges bőrének irritációt és nem szárította ki.

zdoreebaba

2016. december 15.

Sajnos ez az a habfürdő, amit le kell pontoznom. Nem akartam, de meg kell, hogy tegyem. Az illata tipikusan az olcsó, gagyi, mű gyöngyvirágos légfrissítőhöz hasonlítható. Szárítja a bőrt és kellemetlenül érzem magam, ha habfürdőt veszek vele. Talán az Avon habfürdők közül ez a legrosszabb, pedig már jó sokat kipróbáltam és több darab a fürdőszobám mindennapos kelléke volt. Sajnálom, de ez vagy kézmosónak lesz elhasználva, vagy takarítószernek, vagy a kukában landol, majd még eldöntöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Aquariusgirl

2016. április 24.

Szerintem ez igazi gyöngyvirág illat, ezért imádom :-) És nagyon jól habzik, amit meg még jobban kedvelek és még a habnak is nagyon intenzív az illata!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

kulcsarcinti

2016. április 2.

Akcióban vásároltam, gondoltam tavaszi hangulatteremtésként tökéletes lesz, de annyira megszerettem az illatát, hogy mindig egyre több került a szivacsra, és ki sem jött a "jóidő" már nyoma sem volt. Viszont egy időre meguntam, fő a változatosság! Az orgonás barátnője lesz a következő áldozatom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

kinibaba19

2014. november 12.

Nagyon finom illata van. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Nagyon finom illata van. Szeretem.

Gwendoline

2013. június 13.

Ez is jó! Szerinten ezek közül mind jó. Igazi gyöngyvirágillat, jó habzás, szupi flakon :P 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Maryetta

2013. május 30.

Mindig megfájdult az illatától a fejem , állagra sem tetszik, nagyon ragadós érzésem van tőle, nem habzik ... nekem nem jött be , folyékony szappannak használtam el ,arra jó volt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.