Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ladybird08, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Nyárias, ragyogó és elragadó. Az egzotikus illat álomszép partokra repít, ahol paradicsomi körülmények várják és ahol a nyár soha nem ér véget. Virágos-tengervizes illat hawaii orchideával, plumériával és ámbrával.

RITKASÁG! Avon Hawaiian Shores
Ár: 4000 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: kép szerinti, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: személyes átvétel Tar/Pásztó vagy posta/Foxpost

susi95

2018. november 6.

De hiányzik. Rengeteg féle avon parfümöm volt már, ez még gimis koromban, és imádtam. Ameddig ki nem vonták, mindig újra vettem, a testpermetjével együtt. Semmi se tudja azóta se überelni, a drága, márkás parfümök közül se, sajnálom hogy már rég nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

abicicaaa

2018. augusztus 5.

Hogy nem irtam meg velemenyt?
Istenem, hogy miert kellett kivonni! Évekig ez volt a legkedvesebb nyari illatom, huszonezres parfumok kozott sem talaltam ehhez hasonlot, pedig azota is kutatok. Szakavatott orroknak talan egy egyszeru olcso kis avonos illat, semmi extraval, hat nekem ez a szerelmem. Legalább 5 éve. Tartossagaval nem volt gondom soha, edt letere az 5 orat birta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hogy nem irtam meg velemenyt?

Vizililiom

2017. február 12.

Kellemes, friss, üde illat volt. A tartóssága miatt viszont csak 3 csillag, sajnos kb. negyed óra múlva már semmit sem éreztem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

lacrymosa88

2016. április 21.

Nagyon imádom az illatát, kár, hogy már nem gyártják. Mindig a szörfösök, meg a napsütötte tengerparton, napernyő alatt friss koktélok kortyolgatása ugrik be tőle.:-) Szellős, finom, mint egy leheletfinom kendő, ami beburkol, odáig vagyok érte! Fiatalos, remek illatkompozíció, a nyári melegekben felfrissülésre vágyóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

margit17

2015. április 9.

Első Avonos parfümöm és imádom még mindig. Kellemes, friss, rajtam tartós is, eddig csak dicsérték. Sajnos csak ritkán tér vissza egy-egy kampányba, pedig szívesen betáraznék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

somodiedo

2013. július 11.

Vakon rendeltem meg a netről, nem ismertem az illatot, de annyira jó áron volt, hogy megvettem. Nem is bánom egyáltalán, ezeken a forró nyári napokon szívesen fújkálom magamra, és eléggé tartós is rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

tuzgyujto

2013. március 10.

Nagymamámnak szoktak olyan akciói lenni, hogy vásárol három-négy parfümöt, aztán ami nem tetszik neki, azt megkapjuk - egy ilyen során jutottam hozzá ehhez még vagy egy éve, de most találtam meg. És hogy engem mindenre emlékeztet, csak a nyárra nem... Valahogy olyan férfiparfüm szaga van, a büdösebbik fajtából. Szerencsére nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 10.

Mayu

2013. január 26.

Kedvenc Avon termékem! Az illatát imádom,sokáig érzem a bőrömön. Nagyon sajnálom,hogy jó ideje nem láttam a katalógusban :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

ponydogcat

2012. december 2.

Nagyon szerettem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Nagyon szerettem !

Drazsé

2012. október 28.

Szerintem az Avon-ban a legjobb illat. Friss, de sajnos nem sokáig érzem magamon. Viszont elég kiadós, már régóta használom, és még mindig van belőle. Néha visszatér az Avon-ba egy-egy kampányba, aztán sokáig nem lehet kapni megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42090, CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)