Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-tengervizes illatkategória.

Fejillat: csillaggyümölcs, hawaii orchidea, vízesés cseppjei

Szívillat: gardénia, pluméria, hibiszkusz,

Alapillat:  pézsma, ámbra, vízsodorta fa

nygigi

2019. július 27.

Harmatgyenge illatocska, mentségére legyen szólva csak testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

Harmatgyenge illatocska, mentségére legyen szólva csak testpermet.

lacrymosa88

2016. április 21.

Imádom ezt a friss, üde illatot. A testpermet nem annyira tartós, mint a kölni változata, de fürdés után magamra permetezve sokáig érzem még. Nagy melegben kész felüdülés illatozni tőle. Nyáresti kerti partyk, vagy házibulik fiatalos illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

orsikimi

2015. január 1.

Életem legjobb nyarához (2011) füződik ez az illat, ezért imádom! Amúgy is tetszett, viszont most ha megszagolom (eltettem a maradékot anno) visszarepülök az időben, annyi emlék... nagyon jó érzés :). Sajnos azóta nem láttam egyik katalógusban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

redheadvrouw

2014. december 21.

Ezt én is imádtam!! Kettőt vagy hármat elfújkáltam, édeskés-friss illat volt, nem tudtam betelni vele. Ha bárkinek van elfekvőben az kiáltson, mert megvenném nosztalgiából:) (ha nem romlott persze:))
Emlékszem megrendeltem mellé a gél állagú testápolót, és reménykedtem hogy a bőrömön még tovább érezhetem ezt az illatot, de annak borzasztó műanyagszaga volt, a kukában landolt. Viszont ez mesés. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

reka196911

2013. január 10.

Már nekem is megvan egy ideje, de nem nagyon szeretem, nem vagyok oda nagyon az ilyen friss illatú testpermetekért. Valahogy nembír elfogyni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

claudia

2012. augusztus 24.

Naaa még senki sem próbálta? :D
Nekem ez a nemtudomeldönteni kategória. Tavaly óta megvan, de azóta esküszöm, hogy megváltozott az illata! Lehet, hogy romlik? Nem valami tartós, én a tengervizet valahogy sosem éreztem ki belőle, kicsit olyan mintha a bond girl lenne. Vagyis egyáltalán nem olyan :) Nem igazán szeretem de leglaább elfér a táskámban, ha a bagzómacska szagomat el akarom kicsit tüntetni CSAK ősszel vagy télen akkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Naaa még senki sem próbálta? :D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42090, CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)