Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: edina810, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyek: mandarin, barackvirág, vattacukor

mlexa

2020. április 17.

Párom kicsi unokahugának vettem egyszer szettben. Ő nagyon örült neki, hogy most már ő is nagylány. De felnőtteknek nem igazán tudom elképzelni. Nem tartós, dehát egy kicsi lányon ez nem is olyan fontos. Neki jó volt, magamnak nem választanám soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

edina810

2019. október 26.

Nekem a katalógus illatosított lapján finomabbnak, édeskésebbnek érződött. Magamra fújva nem az igazi. Üde kis színfoltnak gondoltam beillesztem a kollekciómba, de nagyon ritkán használom, és akkor is olyan pár perc után mintha rajtam se lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Irudi

2019. július 1.

Szerintem nagyon finom illata van!

Friss, üde, virágos, édes... minden egyben.
Soken dicsérik, ha ez van rajtam. Bár kaptam egyszer egy furcsa bókot is rá: azt mondták, hogy olyan illatom van, mint a vízipipa dohányának :D

Az egyetlen bajom vele, hogy nem tartós... de nem csodálokozom, mert nem "parfüm", és nem is én lennék a célközönség, az egész napi használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Szerintem nagyon finom illata van!

Friss, üde, virágos, édes... minden egyben.

SzySza

2017. november 9.

Mivel egy parfum fuggo orult noszemely vagyok, ezert ez is megtalalhato a szekrenyben, mint uj szerzemeny. :) Edes, cukros, gyumolcsos kislanyos finiseg. 26 evesen talan nem nekem valo, de ez van. Szeretem valtogatni. Van fanyarabb, gyumolcsos, edes, es extran noies illatom is, mikor milyen kedvem van, illetve mikor milyen alkalom van. :) Lassan parfumeriat nyithatok. :) A tartossaga valoszinuleg nem lesz a legjobb, de ez avonos es kislanyoknak valo parfum leven nem lesz nagy meglepi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

LathatatlanOzike

2016. június 1.

Természetesen soha nem venném meg, mert kislányoknak való parfüm. Mint ahogy írja: "bájos kis hercegnőknek". :)
De! Megszagoltam az újságban, és olyan emlékeket hozott elő, amik ritkán jönnek a felszínre.
Volt egy Bratz parfümöm (játékokat gyártott a cég, hasonló volt a Bratz baba a Barbie-hoz, csak nagyobb volt a feje :D), és tisztára ilyen illata volt, édes, semmitmondó, vattacukros lötty. Akkor még a világot jelentette.
Kap egy négyest, mert
- nem hiszem, hogy sokban különbözik a régi kedvenctől
- megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Kap egy négyest, mert
- nem hiszem, hogy sokban különbözik a régi kedvenctől
- megérdemli.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Tisztítószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.