Avon

Ár:   839 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ferenczifanni, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kellemes és finom illatot kölcsönöz a bőrnek és a hajnak.

Rita410

2019. április 14.

Kellemes nőies illata van, ami tartós. A lányaimnak vettem, de meglepődtem az illatán jó értelemben, mert tényleg nem egy ragacsos cukros illat, viszont nekem van benne valami, ami fojtogató és nem az édes illata, hanem olyan, mintha érzékenységet váltana ki belőlem, mintha be akarna durranni a nyakam tőle. Kétszer is kipróbáltam, hátha elsőre beképzeltem, de nem. Fél órán belül jött nálam ez a kellemetlen fojtogató érzés és le kellett mosnom. A gyerekek nem tapasztaltak hasonlót, minden esetre nem merem emiatt újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

elena066

2018. augusztus 30.

Most kaptam meg a tanácsadónőmtől, hát az első fújásnál meglepődtem.Giccses édes epres gyerekes illatot vártam, ehelyett kaptam egy egész korrekt édes kellemes illatot. Nem ragacsos fújás után sem a bőrön és órákig érzem magamon. Nekem nagyon bejött, persze nem helyettesít egy parfümöt sem, de napközben jó egy kicsit fújni magamra és illatozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Babsszi

2017. április 9.

Nagyon szeretem, nagyon finom illata van főleg tavasszal/nyáron és avonos testpermethez képest teljesen tartós, még így is hogy kislányoknak gyártották eredetileg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

hnikolett

2017. március 12.

Veletlenul rendeltem meg, mast szerettem volna de elneztem a szamot. Valamilyen szinten nem banom, tetszik az illata,bar nem telre. Nagyon edes, gyumolcsos, cukros illat. Sot, nekem kicsit olyan kis baba illata van😂 Unokahugom ruhainak hasonlo illata volt csecsemo koraban😅

Up.: kocsiba illatositonak teljesen jo😂 Kicsit sokat allt a kocsi a napon, es olyan "meleg szag" volt bent. Nem tudom hogy ertheto e, de szerintem mindenki erezte mar. Levittem, fujtam parat. Ez volt kb 3 napja, es meg ma is lehetett erezni😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

gzsofi94

2016. január 24.

Imádom ezt a testpermetet!! Sokáig megmarad az illata és nem kell belőle sok. Tökéletes!!!! Nem hagy ragacsos érzetet maga után!!:) már 3 flakonnal elhasznaltam belőle és biztosan újra rendelem amint elfogyott.. Vagy még előtte :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

farkaskitcso

2015. november 29.

Egyik osztalytarsam hasznalt ilyet tavaly. Ritkan fujkalta es akkor is csak keveset, olyan mennyisegben elviselheto volt, talan meg kellemes is. Iden egy masik lany rakapott es a baratnojevel allandoan fujkaljak magukat. Ebben a mennyisegben es ezzel a gyakorisaggal mar inkabb budosnek tartom es idegesitonek. Ez nem feltetlen a termek hibaja, de akkor is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Chrisse

2015. október 19.

Nekem nagyon tetszik az illata:) A célnak megfelel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Nekem nagyon tetszik az illata:) A célnak megfelel..

Geoo

2015. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált, szerintem kellemes illata van... Reggel 8kor befújtam magam, délután 2 körül tűnt el az illata, bárkinek ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Tami13

2015. március 15.

hat komolyan mondom lanyok-fiuk ezt nehogy megrendeljetek az ujsagban nagyon jo illata van de mikor mar fujkalnad magad olyan rossz es budos edes emelyito illata van hogy a hanyinger elkapott es 1 hetig beteg voltam miatta teljesen kivagyok inkabb ki is ontottem es egyalatalan nem fajt erte a szivem undoritoan budos, fuj!!!!!!! -1 csillagot se er

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

franyoh

2015. március 10.

Gyermekeim nagyon szeretik. Ajándékba kaptuk, amúgy sose vettem volna meg, hiszen nem látom értelmét a testpermeteknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.