Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Könnymentes és könnyen kiöblíthető formuláját a hajon, a fejbőrön és a testen is lehet használni. "Hello Kitty" az egyik legnépszerűbb figura a gyermekek körében, Japánban született 1974-ben és generációk legkedveltebb gyerekkori kabalája lett.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pattelin

2018. február 23.

Az illata finom, bár nem tartós. De azért egy gyerek tusfürdőtől az ember ezt nem is várná talán! A kiszerelés megfelelő, a doboz jól zár és pont annyi van benne, hogy egy hosszabb utazáshoz el lehet vinni, de nem nagy súly! Viszont érzékeny bőrüeknek nem ajánlanám. Szárítja, kipirosítja a gyerekeim bőrét! Inkább Babát vagy Gabit használunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Kb egy hónapja vettem belőle egyet akciósan, gondoltam biztos cuki illata lehet. Tévedtem. Még csak azt sem mondhatom hogy kellemes, engem irritál és egyáltalán nem édesre emlékeztet, alig vártam, hogy elfogyjon. Átlátszó és elég sűrű állaga van. Az enyémnek csíkos dobozkája volt, nem olyan mint a képen latható, lehet az enyém már egy újabb változat a régebbit nem ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

zahraa

2017. április 17.

Nagyon jo! :) Ajandekba vettem, de aztan elhasznaltam :D
Cuki, jo az illata, nem szaritja a bort, nem okoz irritaciot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon jo! :) Ajandekba vettem, de aztan elhasznaltam :D
Cuki, jo az illata, nem szaritja a bort, nem okoz irritaciot sem.

RDTIMI

2017. január 24.

A lányomnak vettem, de olyan finom az illata, hogy ha lenne parfümben, csak ezt használnám. Isteni!!!! Ő is szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Peppertree

2017. január 19.

Kellemes ananász illatú átlátszó színű tusfürdő gél. És hangsúlyoznám a gél állagot, mert ha kicsit sokat nyomok a kezembe, akkor nehezebben tudom felhabozni, mivel elég sűrű. Kvázi olyan, mint egy arctisztító gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Karácsonyra kaptam, kicsit viccnek szánták mivel 20 évesen ,hát fogalmazzunk úgy régen szerettem a Hello Kitty-t, most is szeretem, de inkább már csak cukinak tartom :) Gondoltam tartogatom a polcomon, nem igazán mertem elhasználni :D De egyik nap arra jutottam, ne foglalja a helyet menni-e kell, és tényleg komolyan nagyon tetszik az illata :D szeretem az édes illatot, és ennek nagyon olyan az illata, olyan cukorka illata van (imádom) :D Gyerekeknek való, de 20 éves fejjel is simán elhasználom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

franyoh

2015. március 10.

Ajándékba kapták lányaim. Ők nagyon szeretik az illatát, én viszont már annál jobban nem szeretem az összetevőit. Bizotosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

kard.lau

2015. január 19.

Ilyet vettunk a parom unakahuganak karacsonyra. Sajnos az unnepek elott el kellet dugni elolem, ugyanis en elfujkaltam volna. Aranyos illata van. Egyaltalan nem eros, tenyleg gyerekeknek valo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

agi.greendaygirl

2015. január 3.

én magamnak rendeltem amikor bejött, a korábbi HK parfümökből meg úgy alapvetően a karakterből arra gondoltam, hogy valami fincsi, cukorkás-gyümölcsös illata lesz. Ehhez képest valami nagyon gyenge, kicsit az Avon baby termékekre emlékeztető, de nem kellemes illata volt. Úgyhogy visszaküldtem, csalódottan... :/ Tudom, hogy gyerekeknek való, meg igazából sehol sem írták, hogy fini gyümölcsös illata lenne, úgyhogy ez az én hülyeségem volt :D Amúgy jó tusfürdő, csak nekem hiányzik a HK illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Timóótea

2015. január 2.

nagyon jó! :) Kisgyerekeknek csak ajánlani tudom :) na meg nagyobbaknak is ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

nagyon jó! :) Kisgyerekeknek csak ajánlani tudom :) na meg nagyobbaknak is ;)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.