Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A nyár érzéki esszenciája - kalandvágyó és kifinomult nőknek. Illatjegyek: bergamott, citrom, grapefruit, jázmin, narancsvirág, cédrusfa, ciprusfa, szantálfa, pézsma. Limitált kiadás.

Kiszerelés: 50 ml

Cu2tka-baba

2015. április 24.

Hát-hát. Igazán frissítő, rajtam citromos-grépfrútos illata van. Olyan nyári illat. Bár már azonosult azokkal a napokkal amikor nincs kedvem munkába menni és próbálom valahogy felélénkíteni magam, még egy fél üveg van. Idén az is elfogy. Szeretem az illatát, de nem tartós és abszolút túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Bnemrita

2014. május 16.

Kaptam ajándékba egyet. Kifinomult , kalandvágyó nőknek? Én igazán szeretem a citrusos illatokat, de ez nagyon drága ahhoz, hogy csak a divattervező neve miatt megéljen. Amúgy nem rossz, kifújáskor friss, aztán átmegy valami kicsit gyöngyvirágos illatba. Nem fogom nagyon lepontozni, eladni sem akarom, talán az igazi melegben jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

irmacsek

2013. december 7.

Szerintem nem rossz, de nem ez lesz a kedvencem, azt hiszem félre rakom nyárra. Az illata kellemes, és nem mondanám férfiasnak, bár én szeretem a citrusos illatokat. Tartóssága lehetne jobb ezért csak 4-est kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

necra

2013. szeptember 19.

Nekem túl citrusos

Miután megjött a Pink Sugar és régi pozitív emlékek ellenére elájultam a cukrosságától, szinte sikítva fújtam magamra ezt a parfümöt és te jó ég!működik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Nekem túl citrusos

Kleopátra

2013. szeptember 9.

Ahhoz képest hogy limitált kiadás,még mindig gyártják :) Nekem is túl citrusos kezdetben a végére meg túl virágos.Sajnos egyik végletet sem szeretem.Amilyen gyönyörűnek sikerült az Intrique és a Femme,ez annyira snassz,nincs benne semmi fantázia.Alig változik az illat,az elejétől a végéig mintha ugyanaz lenne.Ennyi pénzért biztos nem venném meg, drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

irisz_pataki

2013. május 11.

Valóban nagyon citrusos illat, néha egy kicsit karcosan is, de a citrusos illata hosszútávon elszáll. Az édeskés alapillatok maradnak csak meg a végére. Számomra tökéletes nyári illat, mindig is a nyári hajnalok fognak eszembe jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Berenice

2013. március 9.

Megvegyem? Ne vegyem? Az illatmintáim lassan el fogynak.
Milyen is nekem ez az illat? Fényévekre van a másik favoritomtól, mégis van benne valami...
Amikor magamra cseppentem a fantáziám meglódul és nincs megállás, utazom térben és időben:
Két fiatalt látok magam előtt, ahogy figyelik a szürkülő eget a tenger felett. Alattuk a kő a nap melegével dédelgeti őket, ők pedig hálásan tartják arcukat a tenger felől érkező hűvös szellőbe. A fiatal nő elégedetten elmosolyodik, szereti ezt a pillanatot, tökéletes. Végre megpihennek a zsúfolt, forró nap után, felfedezték a város minden apró szegletét, rengeteget nevettek. Szép nap volt. A csomagjaik összekészítve, a buszra várnak, már csak pár perc és indulnak haza. A fiú mesél majd otthon, lázasan-lelkesen ahogy szokott, ő pedig nézi és örül, hogy ismét hatott neki pár boldog pillanatot. Tekintete összeérő térdeikre téved és ismerős szomorúság ül a szája szegletére.
Számomra olyan ez az illat mint a gyermekkori barátság Férfi és Nő között. Látszólag tiszta és egyszerű, derűs és biztonságos...és mégis, van benne valami...egy ki nem mondott kérés, egy mélyen rejtőző vágy, a fás illatok buja ígérete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Megvegyem? Ne vegyem? Az illatmintáim lassan el fogynak.

kozlokova73

2013. március 4.

Illatmintat beszereztem magamnak,ma tettem egy probat. jellemezni,hogy is tudnam. nyari reggel,teszel egy zuhanyt,frissen megszaradt hofeher inget magadra veszed,fujsz belole egyett jobbra,egyet balra. Kulombozunk. Nekem ez tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.

cságnes

2013. január 25.

jó illata van én is nyárra vettem ,szerintem sokáig tart az illata , viszont az egyik ismerősöm szerint olyan mint egy armani férfi parfüm. én úgy képzelem hogy uniszex parfümnek is elmegy... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 25.

fagas

2013. január 2.

Nyárra vettem, illata nagyon könnyed, friss, sajnos iszonyú hamar elillan, azt kell mondjam, nem érte meg az árát.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3, CI 42090

Színező anyag. (Piros)