Avon

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kodi

2018. július 8.

Tulajdonképpen ez egy eredeti illat volt az Avontól, fás-púderes némi uniszex szösszenettel. Megfigyelésem szerint az Avon vagy felejthető formalizált, pezsgőtablettás illatokat gyárt, vagy kicsit kiabálós, oroszos vadakat, mint mondjuk a Rare Pearls és ez utóbbi vonalt erősíti a Hervé Leger Femme is. Rajtam néha egy pici szúrós akkord is jelentkezett, ezért egyet tovább is adtam, azóta is sajnálom. Pár éve még sikerült beszerezni üveges maradékot, ma már ez szinte lehetetlen. Tartóssága viszont kiváló volt. Ötlet és szépség volt benne, ami oly ritka ma a cégnél. A múltkori katalógusban a TTA Always új verziója kapcsán (Olivier Cresp), a Femme ugrott be, hogy végre, hátha és talán.. Nem ugyanaz, de mintha a koncepció hasonlítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

m_anyta94

2018. április 10.

Imádtam az illatát !
Legjobb parfüm az Avontól, nem értem miért nem forgalmazzák már.
Azóta sem kaptam sajnos hasonlót.
Esetleg ha valaki talált az megoszthatná....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Imádtam az illatát !
Legjobb parfüm az Avontól, nem értem miért nem forgalmazzák már.
Azóta sem kaptam sajnos hasonlót.
Esetleg ha valaki talált az megoszthatná....

MonaLena

2018. március 4.

Sikerült háromszor is ajándékba kapnom. Imádtam! Karakteres, de nem tolakodó, nem émelyítő. Viszont egy életre megjegyzed a kissé kesernyés fűszeres illatát! Sajnos már nem lehet hozzájutni. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

Evashop

2017. szeptember 5.

Barbie baba illat a jo ertelemben :-).Tartos, eros, egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Barbie baba illat a jo ertelemben :-).Tartos, eros, egyedi.

narcissus

2017. május 24.

Egy elegáns, szép kis üvegcsébe zárt különlegesség. Nem egy nagyágyú, de remek kis illat! Feltűnően tartós az illata, csínján kell vele bánni. Intenzív fás-virágos kompozíció, szerethető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

Katya1982

2017. február 10.

Nekem még van egy kicsi ebből az illatból.
Nem érzem, hogy annyira 25 felettieknek való lenne- alatta is való. Van valami "rózsaszín" érzete az illatnak, tehát semmiképp nem öregíti a viselőjét. Szuper kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Nekem még van egy kicsi ebből az illatból.

Blackxentric

2016. december 7.

Számomra nagyon kellemes és nőies illat. Mikor ezt szoktam viselni sokan kérdezték, hogy mi ez az illat, aztán volt aki meglepődött, hogy csak egy AVON-os parfüm. Tartóssága kiváló, reggel fújok egyet és este is érzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Evelin2525

2016. augusztus 30.

Imádtam! Nagyon megosztó illat az biztos, de éppen ez bizonyítja hogy mennyire karakteres. Tartóssàga is 5* Egy életre megjegyzi az illatát aki megszagolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

csikosmatyas

2016. július 27.

Az üveggyűjteményemben ráakadtam. Elszörnyedtem, hogy valaha magamra fújtam. Olyan mint egy kínai "vuton"táska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Piri11

2015. november 10.

Ajándékba kaptam egy kis üveges "maradékot" :) Meg vagyok döbbenve. Erről az illatról biztos, hogy nem mondtam volna meg, hogy Avon-os. Nagyon finom, kicsit virágos, púderes, fás. Igaz, hogy elég lineáris, de szerintem sok mostani felkapott cukrozott t...ny illatot messzemenően űberel. Az én bőrömön van benne egy nagyon pici kesernyés jegy is, amitől még jobban tetszik. A tartóssága hihetetlen, ugyanis egyetlen fújás túlélte a 3 gyerekem fürdetését :) Nagy kár, hogy már nem lehet rendelni, biztos, hogy vennék belőle. Köszönjük Avon 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 10.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.