Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Titokzatos, dús, kifinomult  illat, mely a fényűzés világába repíti viselőjét, miközben eleganciát és magabiztosságot sugároz. Illatjegyek: vadvirágok, gyapot, fekete bors, fehér tea, selymes szirmok, rózsa, pézsma, kasmírfa, tonkabab.

pirospipacsocska

2019. április 13.

Egyetlen,kedvenc illatom volt az Avon-tól!Nőies,tökéletes,tartós volt!Hát persze,h kivonták a forgalomból,h helyette vattacukros löttyöket kreáljanak!!Nem is értem,h miért nem gyártják inkább ezt újra!Sajnálom,h megszűnt!Az utolsó üveget is elhasználtam már régen belőle... 😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Kapat8

2017. február 21.

Egy ilyen finom és márkás és tartós parfümöt hogy vonhatott ki az Avon?😒
Én az egyik szintén már nem elérhető limitált szériás Rossmann-ban volt kapható kedvenc illatom véltem felfedezni ebben. Most szereztem 10milit de már előre sajnálom mert bizony el fog fogyni,nem bírom ki,hogy ne használjam,annyira jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Egy ilyen finom és márkás és tartós parfümöt hogy vonhatott ki az Avon?😒

AppleMaple

2016. június 18.

Eredetileg a Herve Leger Femme lett volna, amit rendelni akartam, csak egy félreértés miatt ezt kaptam végül. Ez is tetszett attól még, csak úgy bennem maradt ez a vágyódás, hogy de háth én a másikat szerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Fudka

2016. május 8.

Az első avonos parfümjeim egyike! Annyira imádtam az illatát,tartós volt,egyszerűen tökéletes. Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják! Az üvegében van még egy pici,amit nagyon régóta őrizgetek,és csak nagyon fontos alkalmakkor fújok magamra belőle,akkor sem sokat,mégis nagyon érezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Zsokaa

2015. november 21.

Interneten szereztem be, elég olcsón. Nagyon szerettem. Sajnálom, hogy már nem gyártják. Különleges, tartós illat. Dicsérték is rajtam. 5-öst érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

allie

2015. augusztus 29.

Imádom! Szerintem a legjobb Avonos parfüm. Nagyon tartós, kellemes, elegáns illat. De sajnos ezt is kivonták,mint minden olyan parfümöt ami kedvencemmé válik. Betáraztam belőle,rendeltem 3 üveggel. Már csak egy van,nagyon meggondolom mikor fújom magamra,pedig minden nap ezt használnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

eszternemeth96

2015. május 19.

Nőies, édes illat. Kevés is elég belőle, mert elég erős és tartós. Váltakozva jó szerintem használni, mert nekem egy idő után émelyítő az illata, de ezen kívül nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

bogarka8992

2015. január 26.

Ez egy igazán elegáns és nőies illat, szerintem alkalomra tökéletes. :) Rajtam tartós, a nap végén is érezni lehet az illatát. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

kicsirita

2014. október 17.

Most érkezett. Számomra komoly illat. Nem bántja az orromat, egynek jó lesz, de nem fogott meg igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

monika1966

2014. szeptember 23.

Nagyon kellemes , nőies illat . Puha, meleg, fűszeres . Örülök, hogy megvettem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Színezék. Lilás piros.