Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• hatékony, dezodoráló védelem
  • azonnal hűsít és felfrissít
  • megkönnyebbülés a fáradt lábaknak

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tonic

2022. március 27.

Ezt én is többször megvettem, mert ugyan drágának találom, de nem tudtam még eddig leszokni ezekről, hiszen kellemesen frissítenek. Arról nem is beszélve,hogy ezt használom alapnak és ebbe szoktam különböző illóolajokat rakni plusznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 27.

Zember

2022. március 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket, majdnem egész évben használom. Már legalább 4 alkalommal vásároltam újra és ezután is így teszek. Csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni: kellemesen hűsít, frissít, tényleg üdítő érzés. Könnyed megoldás, ha gyors felfrissülésre vágynak a lábaim. Szeretem az illatát is, főleg meleg időben. Ennyi pénzért nekem nagyon megéri, végzi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Enne

2022. március 27.

Friss, finom, nyáridéző illatú. Számomra valamiért nosztalgikus is, volt már ilyen illatú kozmetikai termékem, talán edt vagy testpermet...nem tudom. Gyakran vásárolok avonéktól lábspray-t, ez a változat biztosan újravevős. Remélem, az állandó kínálat része lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Ritanyuszi

2021. augusztus 17.

Nyáron a melegtől elgyötört lábra, vagy zárt cipő viselése után igazi, hűs felüdülést ad - kellemes illattal. Felér egy hűsítő lábfürdővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Moszatka

2021. június 11.

Várandósság alatt elkezdtek könnyen fáradni a lábaim, azért vettem, hátha segítene felfrissíteni kicsit napközben (még dolgozom, ezért valami praktikus kiszerelésű terméket szerettem volna, amivel nem kell összekenni a kezem, és a táskámban is könnyen elfér). Eddig teljesen bevált, kellemes, hűsítő érzést ad, és jól dezodorál még a meleg időben is. Kellemes használni, csodát persze nem kell tőle várni, de ennyi pénzért nekem megéri, amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

alexa1984

2021. május 24.

Nagyon vártam,hogy újra kapható legyen! Nagyon szeretem az illatát és tényleg hűsít! Nyáron tökéletes,felüdíti a fáradt lábakat.
Több flakonnal elhasználtam már és most rendelem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Több flakonnal elhasználtam már és most rendelem a következőt.

Olív

2020. augusztus 17.

Egyáltalán nem hűsít. Az első használat után még nem tűnt fel a szaga, viszont szinte nem tudom elviselni, számomra annyira kellemetlen. Egyetlen dolog, ami mellette szól, hogy dezodorál, azaz a szag megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: PEG-6, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.