Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Valódi gyümölcskosár! Szeder, feketebors, pézsma aromákkal.

RITKASÁG! Avon Ice Sheers Delicious Kölni - Csere is!
Ár: 3.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Avon Ice Sheers Delicious fújós+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

kvin

2018. április 18.

Nagyon finom hűsítő illat (én értem az "Ice" megnevezést) az illatjegyek alapján nem is csoda:
szeder, citrom, mojito, bors, menta, és csak a trónus a pézsma, amin mindez csücsül. Leginkább a mentás mojito dominál, képzeljünk a lime helyébe szedret és megkapjuk ezt a csodás nyári frissítőt.
Egy csillagot levonok, mert viszonylag hamar újrafújós, de nyári hőségben szerintem külön jól esik érezni, ahogy újra és újra arcul csap az üdeség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

JudithBeauty

2015. július 1.

Egyik kedvenc kölnim volt régen. Nem tartott sokáig az illata, de szerettem. Nyári napokon használtam, bár nem értem, hogy miért kapta az Ice vagyis a jég megnevezést, mert nem hűsített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

nettike

2015. június 1.

Hát aki utálja a szeder és a citrom illatát, annak biztos elég kellemetlen. Nekem nagyon bejött ez az illat, igaz , hogy nem volt valami tartós .. régi idők jutnak eszembe amikor ezt a kölnit használtam... én szerettem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Wiikii

2012. november 13.

Nos..eleinte nagyon erős...utána meg furcsa az illata (tényleg kicsit olyan füstös). Nekem nem tetszik, próbálok is túl adni rajta, de nem nagyon tolonganak érte.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

grétii

2012. augusztus 10.

Nem rossz, az illata jó, de gyorsan meg lehet unni :D Én tavaly karácsonyra kaptam és még temérdek van benne, mert nagyon erős az illata, de azért időnkét kedvet kapok hozzá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Hibiszkusz

2012. május 26.

Lehet, hogy most nagyon furcsa dolgot mondok, de én cigifüst szagát éreztem, úgyhogy felejtős volt számomra. Persze lehetett érezni a mindenféle bogyók illatát, de a háttérben valahol ott lappangott a cigifüst...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 26.

stenonis

2012. május 1.

Szeretem ezt az illatot, de valahogy van egy mellékaromája, ami miatt nem vagyok hajlandó huzamos ideig használni, de lassacskán vissza szoktam térni hozzá. Kellemes, könnyed, van egy lendülete, és egész tartós. Nem tudom, gyártják-e még, az enyém elég régóta megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

villa

2012. március 31.

Tetszik mind a három illat. Nekem a citrusos van meg. Fiatalos, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Tetszik mind a három illat. Nekem a citrusos van meg. Fiatalos, kellemes.

angelika11

2012. március 30.

Nekem is megvan ez a termék.Szerintem elég kellemes,könnyed illatú.A hétköznapi dolgokhoz (pl. suliba vagy munkába) teljesen megfelelő.Randira nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Ella

2012. január 23.

Hát aki utálja a szeder és a citrom illatát, annak biztos elég kellemetlen. Nekem nagyon bejött, a nagyobbik lányom is mindig szimatolja, néha befújom a ruháját vele, elég tartós, pedig csak kölni. Télen és nyáron is nagyon kellemes, magával ragadó illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.