Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hibátlan megoldás a bőrhibák elfedésére. Sűrű, krémes formula, mely elfedi a sötét karikákat és bőrhibákat. Természetes hatást biztosít, nem csomósodik.

2 árnyalatban kapható.

LengyelB

2017. szeptember 2.

A valaha használt egyik legjobb korrektorom. A medium (sötétebb szín) árnyalatot többször újrarendeltem már. Én pattanások és pigmentfoltok elfedésére használom, jól építhető, magas a fedőképessége. A világosabb árnyalatot egy darabig a szemkörnyéki részen teszteltem, sajnos még az én vegyes bőrömet is sikerült túlszárítania, így oda nem javaslom a használatát, pláne 30-40 év felettieknél, mert az apró barázdákat még inkább kiemeli. Szem alá továbbra is a folyékony állagú korrektorokat fogom használni. Ettől függetlenül a kedvenc korrektorom maradt, mivel nehezen találni (főképp ilyen árkategóriában) olyan terméket, ami a csúnyább pattanásokat is szépen eltünteti. Összegezve: a bőrhibákkal küszködöknek igazi kincsnek számít :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

7ot

2017. június 9.

Up: de, lehúzom. Oké, hogy amikor felteszem, akkor tök jól néz ki, de kis idő múlva annyira kiszárítja a bőrt, nagyon ocsmány lesz.
Amikor vettem, sajnos nem nagyon néztem át, hogy mi van benne. (Ők meg élen járnak az olyan cuccokkal, amik tele vannak szeméttel, én voltam az idióta.) Imádom, hogy a korrektorok többségét komedogén anyagokkal tömik tele. Ördögi kör, ezért megint nagy mínusz.
Legyen 1 csillag, mert legalább gyosan elfogyott és a tégelyében utána tudtam sos-ben krémet keverni.

Tartottam a színétől, mivel csak a katalógusban láttam, nem igazán egyezik a valósággal; ráadásul csak 2 színben van...
A sötétebbiket rendeltem meg, ami nem is sötét, de szerencsére passzol. Szem alatt jól teljesít, bár nem vagyok karikás, csak picit dobok alá. Púderesre szárad, a kiszerelése is bejövős.
Valószínű, hogy nálam nyáron nem lesz az igazi, ha majd pokoli meleg lesz. Ezért nem húzom le, de ezt egy kicsit sajnálom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Katsura

2017. április 18.

Szem alá nem jó, szárít egy picit de jól fed. Fair ányalatot birtoklom ami elég világos, pattanásokra használom és arra elég jó. El fog fogyni, de már találtam helyette jobb korrektort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Krisztinaia

2017. április 17.

Drága, gyorsan elfogyott és annyira nem is működött.
Az állagát sem igazán szerettem, nekem túl mázos volt, bár színre nem rossz.
Nagyon akciósan jutottam hozzá, így elment, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Drága, gyorsan elfogyott és annyira nem is működött.
Az állagát sem igazán szerettem, nekem túl mázos volt, bár színre nem rossz.
Nagyon akciósan jutottam hozzá, így elment, de nem venném újra.

Evelyn31

2017. március 14.

Még össze kell barátkoznunk,egy sietős,kapkodós reggel vettem elő,lehet,hogy nem is dolgoztam el rendesen.Valamennyire fed,bár ezt még csak az első alkalommal próbáltam.
Viszont azt vettem észre,hogy kiemeli a száraz részeket az arcomon,és az orromnál is. :( De lehet csak csak jobban alá kell hidratáljak..még próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

anett095

2017. február 6.

Szem alatti karikákra nagyon jó, de vigyázni kell vele. Nagyon jól el kell dolgozni, és ha rétegezzük, nagyon látszik a szem alatt, és nem természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Szépen fed, végzi a dolgát. Viszont annyi káros anyagot tartalmaz. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Szépen fed, végzi a dolgát. Viszont annyi káros anyagot tartalmaz. Kár érte.

Gigi11111

2017. január 20.

Tökéletesen elfedi a szem alatti sötét karikákat.Biztosan ujra fogom rendelni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Tökéletesen elfedi a szem alatti sötét karikákat.Biztosan ujra fogom rendelni!

reni1010

2017. január 9.

bár ne emelné ki a száraz részeket az arcomon.. :( egyébként imádom, mert baromira jól fed!! mindig a táskámban van, cipelem mindenhova, mert a pirosságot pikk-pakk elfedi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Theatre

2016. november 20.

Régóta használom.Tökéletes fedést biztosít,de szem alá nekem nem jött be, mert nagyon kiszárította a bőröm.Ettől függetlenül újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.