Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vichy, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krémes állagú stift a ragyogó arcbőrért és a frissen hidratált érzetért.

egyno

2020. június 7.

Első highlighterem volt. Nem szerettem, ragacsos, furán nézett ki rajtam. Valamint vicc, hogy ekkora műanyagba ennyi használható highlightert és pirositót tesznek..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Orsolya13

2016. november 24.

Egy darabig használtam, aztán úgy döntöttem félreteszem és maradok a por állagú pirosítónál. Olyan nehéz érzetet hagy a bőrömön és egész nap ragacsos marad az orcám. Nem tudom biztosan, hogy ettől - bár amióta nem használom elmúltak-, de ahová felkentem ott kis pattanások jelentek meg az arcomon. Talán amiatt, hogy nem lélegzett alatta a bőröm rendesen, de lehet semmi köze a puklikhoz. A színe azonban tényleg természetes, kellemes szín. A highlighterét a szemöldök csontomra használom, oda teljesen megfelel, finoman kiemeli azt a részt (lágy kellemes fénye van), így csak a pirosító része az, amit most egy darabig pihentetek. Számomra közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

EmmaHeather

2016. július 11.

Megtetszett ez az új termék, praktikusnak véltem, hogy egy azon eszközön megtaláljuk a két funkciót. És mondhatni akciósan hozzájutottam, mert ugye még csak most robbant be a köztudatba Avonéktól. Nos... nem vagyok maradéktalanul elégedett. A highlighter: Nem nevezném highlighternek. Vagy silánynak, ha már ragaszkodunk ehhez a "májer" megnevezéshez. Ugyanis hol is kezdjem.. a pigmentáltsága minimális. Érzetre viszont kifejezetten zsíros érzést kelt, valószínűleg pont ettől az állagtól kapja az arc azt a fényt, amitől "highlighter"-nek nevezték. Szóval ezt a felét nem szívesen használom egy ütősebb smink alá, maximum egy BB krémes, könnyed, nyári-nappali "no make up- make up"-hoz. A pirosítója: Pozitívum, hogy a színe nagyon természetes, meleg tónusú, rózsás árnyalatú, az én bőrszínemhez pl szerintem pont passzol. Ez is elég furi, kicsit zsíros érzést kelt, mint a termék "highlighter" fele, de legalább egy hangyányit jobban pigmentált. Viszont ügyelni kell, hogy ne sokáig dolgozgassuk el vagy maszatoljuk, mert akkor nem marad belőle semmi az orcánkon. Én ujjbeggyel, kis, ütögető mozdulatokkal vittem fel és pluszban még púderrel fixáltam az egész arcom ( a pirosítós részeken is!), hogy cserébe eltüntessem ezt a zsíros érzést illetve, hogy kicsit tartósabb legyen. Szerintem egy átlátszó púderrel fixálva, nyárra és nem "nagyestélyi" smink alá, a természetesség jegyében jó választás lehet, de ne várjunk tőle túl sokat. Összességében 2 csillagot érdemel tőlem, amit csak azért kap, mert a pirosítója természetes színű, nem csillogós és nem hivalkodó.. de a többi sajnos 0 nekem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.