Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2015-ös megjelenésű orientális-virágos illat szederrel, rózsával és vaníliával.

Ár: 800 ft , Eladó: nanne
Állapot: 80-85%, Helyszín: bp, fizetés: személyesen
Ár: 2300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Szuzi35

2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

Szuzi35
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

aalexaa

2019. március 2.

Vakon cseréltem, a vélemények alapján nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Itt inkább negatív vélemények vannak róla, fragranticán viszont sokan imádják. Kíváncsi voltam, milyen egy olyan parfüm, amit hol retro, nagymamás, hol dögös, rosszlányos illatként jellemeznek. Elsőre ledöbbentem, sokkal édesebb, mint amire számítottam, kifújáskor nekem égetett cukor jut eszembe. Utána ez enyhül, de végig nagyon édes marad, már-már fejfájdító, de szerencsére még sosem lett migrénem tőle, pedig nagyon érzékeny vagyok rá. Iszonyúan tartós, 12 óra után is érzem zuhanyzáskor a bőrömön. Az utóbbi időben sokkal érzékenyebb lett az orrom, sokat szenvedtem a parfümökkel, valahogy egyik sem tetszett igazán, sok korábbi kedvencemtől émelyegtem. Ezt valahogy a párom is érezhette, ugyanis hónapok óta nem dicsérte meg az illatomat. Ennél viszont rögtön megjegyezte, hogy isteni az illatom :D Először azt hittem, hogy véletlen, de többször is előfordult, mindig csak akkor, ha ez a parfüm volt rajtam. Végül pár nap viselés után meg is kérdezte, hogy mitől van mostanában ilyen finom illatom, úgyhogy teljesen áldását adta erre a parfümre. Abszolút őszi-téli illat, melegben már szerintem átlépheti az émelyítőség határát. Az új kedvencem lett, egyedül azt bánom, hogy csak tél végére találtam meg, azért nem örülök annyira a korai tavasznak mert már túl meleg kezd lenni hozzá.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Mariann1807

2019. január 30.

Barátnőmtől kaptam, de már a katalógusban is tetszett az illata. Érződik rajta a gyümölcsösség, de a vanília is, egyedi illata van. Tartóssága szuper, remek parfüm.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

abicicaaa

2018. december 28.

Masfel eve talan nagyon szerettem, tetszett a kicsit keleties, misztikus illata, ami ugyanakkor megmaradt edesnek. Nagyon tartos, boron is, ruhan is, par high end parfum megirigyelhetne.
Keso osszel, es egesz telen használtam, utana mar fojtogatott. Az uveg feleig sem jutottam, azota ott porosodik.. Mar nem ertem mi tetszett rajta akkor. Sok emlek kot hozzá, nagyon sok, de akkoriban mintha mas ember lettem volna.
Idegen illat lett belole.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Idegen illat lett belole.

Csutak

2018. október 5.

Először a volt kolléganőmön éreztem meg, ő nagyon szerette és hát be kell valljam, nekem nagy szerelem lett. Tartós (tegnap este fújtam egy fújást a pólómra és még most is érezni...), erőteljes illata van, még én is érzem. De mégsem az a meneküljünk előle fajta. Nekem teljesen megérte megvenni. :)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Yubiri

2018. október 4.

Szerethető illat, a szeder egyértelműen kiérezhető belőle, de nem adok rá több pontot, mivel nem érzem, hogy ez az illat körbelengene és vannak ennél sokkal jobb parfümjeim.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Nagyon szeretem, nekem ez a kedvenc avon parfümöm eddig! Viszont az árát néha sokkalom, ezért biztos hogy csak leszállítva fogom megvenni!

kittiszabo98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

b5bea

2018. július 7.

Régóta vágytam rá, szemeztem vele a katalógusban. Furcsa módon a lepontozott Avon-os illatokhoz én vonzódom :D Egy meleg, erőteljes illatot kapunk, keleties beütéssel. Rajtam nagyon tartós vol, egy-egy fújással a csuklómra, fél nap múlva is éreztem! Ha nyáron ilyen jól működik rajta, szerintem ősszel még jobb lesz.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Bernu

2018. június 24.

Meglepődve látom,hogy le van pontozva,holott egy kellemes,meleg illat. Ősz végén és télen használom,kellemes édeskés illata van,ami rajtam tartós,de lehet azért,mert a hajamat is be szoktam fújni vele. Elég sokan dícsérték rajtam,én szeretem.

Bernu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

KisTigris

2018. április 22.

Mintát vettem, megtetszett, már itt a parfüm is. Édes nőies, de nem az a folytogatóan büdös. Imádom ahogy körbeleng, ez az én illatom!
Édesen virágillatú.

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Édesen virágillatú.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.