Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2015-ös megjelenésű orientális-virágos illat szederrel, rózsával és vaníliával.

Ajándék! Avon Imari Elixir edt és mások
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1300 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Sterc

2020. március 6.

Finom édes-cukros-gyümölcsös illata van. És valóban a szeder dominál ami alatt érezhető a vanília melegsége is, rózsát én nem érzek benne(szerencsére). Tartóssága kifejezetten jó EDT-hez képest.
Igazából nem értem azokat akik itt hányingerkeltőnek nevezik, erősen túlzásba viszik. Igen, nem egy könnyű illat, de hideg időben nem fojtogató és aki nem szereti az ilyen jellegű illatokat az minek szól hozzá? Nem árul zsákbamacskát a termék, le van írva hogy milyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Blackxentric

2020. február 1.

Kellemes az illata az üvegből szimatolva. A bőrömön valami miatt szúróssá válik. Tartóssága négy óra körül volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 25.

Hatalmas csalódás, fejfájós illat, akárhányszor fújtam be magam sosem éreztem, magamon, se amikor befújtam sem akkor amikor eltelt több óra. Mintha nem is hordtam volna semmit, annyira jellegtelen volt az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szuzi35

2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

aalexaa

2019. március 2.

Vakon cseréltem, a vélemények alapján nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Itt inkább negatív vélemények vannak róla, fragranticán viszont sokan imádják. Kíváncsi voltam, milyen egy olyan parfüm, amit hol retro, nagymamás, hol dögös, rosszlányos illatként jellemeznek. Elsőre ledöbbentem, sokkal édesebb, mint amire számítottam, kifújáskor nekem égetett cukor jut eszembe. Utána ez enyhül, de végig nagyon édes marad, már-már fejfájdító, de szerencsére még sosem lett migrénem tőle, pedig nagyon érzékeny vagyok rá. Iszonyúan tartós, 12 óra után is érzem zuhanyzáskor a bőrömön. Az utóbbi időben sokkal érzékenyebb lett az orrom, sokat szenvedtem a parfümökkel, valahogy egyik sem tetszett igazán, sok korábbi kedvencemtől émelyegtem. Ezt valahogy a párom is érezhette, ugyanis hónapok óta nem dicsérte meg az illatomat. Ennél viszont rögtön megjegyezte, hogy isteni az illatom :D Először azt hittem, hogy véletlen, de többször is előfordult, mindig csak akkor, ha ez a parfüm volt rajtam. Végül pár nap viselés után meg is kérdezte, hogy mitől van mostanában ilyen finom illatom, úgyhogy teljesen áldását adta erre a parfümre. Abszolút őszi-téli illat, melegben már szerintem átlépheti az émelyítőség határát. Az új kedvencem lett, egyedül azt bánom, hogy csak tél végére találtam meg, azért nem örülök annyira a korai tavasznak mert már túl meleg kezd lenni hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Mariann1807

2019. január 30.

Barátnőmtől kaptam, de már a katalógusban is tetszett az illata. Érződik rajta a gyümölcsösség, de a vanília is, egyedi illata van. Tartóssága szuper, remek parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

abicicaaa

2018. december 28.

Masfel eve talan nagyon szerettem, tetszett a kicsit keleties, misztikus illata, ami ugyanakkor megmaradt edesnek. Nagyon tartos, boron is, ruhan is, par high end parfum megirigyelhetne.
Keso osszel, es egesz telen használtam, utana mar fojtogatott. Az uveg feleig sem jutottam, azota ott porosodik.. Mar nem ertem mi tetszett rajta akkor. Sok emlek kot hozzá, nagyon sok, de akkoriban mintha mas ember lettem volna.
Idegen illat lett belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Idegen illat lett belole.

Csutak

2018. október 5.

Először a volt kolléganőmön éreztem meg, ő nagyon szerette és hát be kell valljam, nekem nagy szerelem lett. Tartós (tegnap este fújtam egy fújást a pólómra és még most is érezni...), erőteljes illata van, még én is érzem. De mégsem az a meneküljünk előle fajta. Nekem teljesen megérte megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Yubiri

2018. október 4.

Szerethető illat, a szeder egyértelműen kiérezhető belőle, de nem adok rá több pontot, mivel nem érzem, hogy ez az illat körbelengene és vannak ennél sokkal jobb parfümjeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Nagyon szeretem, nekem ez a kedvenc avon parfümöm eddig! Viszont az árát néha sokkalom, ezért biztos hogy csak leszállítva fogom megvenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.