Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: mandarin, zöldalma, szeder

Szívjegyek: jázmin, rózsa, ilang-ilang

Alapjegyek: ámbra, vaníliakivonat, pacsuli

MOST : 1.000 Ft Avon Imari Elixir EDT
Ár: 1000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost
Avon Imari Elixir EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

tátombák

2022. március 19.

Hát elég nehéz eset számomra ez a parfüm, mert ez már többedik nekifutásom vele. Agresszív illat. Pár hét után mindig telítődök vele, aztán megy vissza a polcra.Most megint előkerült, azt hiszem a hűvös időhöz illik a legjobban. Én erősen szeder és vanília illatot érzek ki belőle, de csak miután eltűnt az erős kocsmai alkoholszaga, ami miatt óvatosan fújkálom az irodában. Van benne egy erős füstösség is, olyan, mint ha meg kéne találnom az illatot egy sűrű, szürke ködréteg mögött. Nehéz eldönteni, hogy szexivé tesz vagy 10 évvel öregebbé. Sokáig érzem magamon, minőségi kifogás nincs rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

angela88

2021. augusztus 25.

Édes, gyümölcsös illat, semmi különöset nem éreztem benne, nekem nagyon édes, nem tudtam rendesen lemosni, elég tartós szerintem. Aki szereti az ilyet annak tetszhet, de én inkább fiatalokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

d.anett89

2021. július 26.

Én még ilyen büdös émelyítő parfümmel ritkán talalkozom,mint ez 🤢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Én még ilyen büdös émelyítő parfümmel ritkán talalkozom,mint ez 🤢

Bellana

2021. április 2.

Kissé vaníliás, kissé gyümölcsös illat, EDT-hez képest elég jó a tartóssága is, édes illat kedvelőknek ajánlott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Szethy00

2021. március 2.

Igazi nőies, "csábító" illat. Hétköznapokra nem igazán tudom elképzelni, inkább alkalmakra szoktam használni. Egyébként kifejezetten kellemes illat, ráadásul tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

KisTigris

2020. december 16.

Mintát vettem, megtetszett, már itt a parfüm is. Édes nőies, de nem az a folytogatóan büdös. Imádom ahogy körbeleng, ez az én illatom!
Édesen virágillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Édesen virágillatú.

Klaudia9675

2020. május 21.

Nagyon jó illata van, nem is az a nagyon édes nem is az a szúrós, pont jó. Szerintem az egyik legjobb Avon illat. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Sterc

2020. március 6.

Finom édes-cukros-gyümölcsös illata van. És valóban a szeder dominál ami alatt érezhető a vanília melegsége is, rózsát én nem érzek benne(szerencsére). Tartóssága kifejezetten jó EDT-hez képest.
Igazából nem értem azokat akik itt hányingerkeltőnek nevezik, erősen túlzásba viszik. Igen, nem egy könnyű illat, de hideg időben nem fojtogató és aki nem szereti az ilyen jellegű illatokat az minek szól hozzá? Nem árul zsákbamacskát a termék, le van írva hogy milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Blackxentric

2020. február 1.

Kellemes az illata az üvegből szimatolva. A bőrömön valami miatt szúróssá válik. Tartóssága négy óra körül volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 25.

Hatalmas csalódás, fejfájós illat, akárhányszor fújtam be magam sosem éreztem, magamon, se amikor befújtam sem akkor amikor eltelt több óra. Mintha nem is hordtam volna semmit, annyira jellegtelen volt az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.