Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: mandarin, zöldalma, szeder

Szívjegyek: jázmin, rózsa, ilang-ilang

Alapjegyek: ámbra, vaníliakivonat, pacsuli

Ár: 1000/Ajándék , Eladó: Devy
Állapot: 50 ml/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Foxpost,Gls házhozszállítás
1500 Ft ÚJ! Avon Imari Elixir EDT
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva

Bellana

2021. április 2.

Kissé vaníliás, kissé gyümölcsös illat, EDT-hez képest elég jó a tartóssága is, édes illat kedvelőknek ajánlott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Szethy00

2021. március 2.

Igazi nőies, "csábító" illat. Hétköznapokra nem igazán tudom elképzelni, inkább alkalmakra szoktam használni. Egyébként kifejezetten kellemes illat, ráadásul tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

KisTigris

2020. december 16.

Mintát vettem, megtetszett, már itt a parfüm is. Édes nőies, de nem az a folytogatóan büdös. Imádom ahogy körbeleng, ez az én illatom!
Édesen virágillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Édesen virágillatú.

Klaudia9675

2020. május 21.

Nagyon jó illata van, nem is az a nagyon édes nem is az a szúrós, pont jó. Szerintem az egyik legjobb Avon illat. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Sterc

2020. március 6.

Finom édes-cukros-gyümölcsös illata van. És valóban a szeder dominál ami alatt érezhető a vanília melegsége is, rózsát én nem érzek benne(szerencsére). Tartóssága kifejezetten jó EDT-hez képest.
Igazából nem értem azokat akik itt hányingerkeltőnek nevezik, erősen túlzásba viszik. Igen, nem egy könnyű illat, de hideg időben nem fojtogató és aki nem szereti az ilyen jellegű illatokat az minek szól hozzá? Nem árul zsákbamacskát a termék, le van írva hogy milyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Blackxentric

2020. február 1.

Kellemes az illata az üvegből szimatolva. A bőrömön valami miatt szúróssá válik. Tartóssága négy óra körül volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 25.

Hatalmas csalódás, fejfájós illat, akárhányszor fújtam be magam sosem éreztem, magamon, se amikor befújtam sem akkor amikor eltelt több óra. Mintha nem is hordtam volna semmit, annyira jellegtelen volt az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szuzi35

2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Nekem ez a parfüm csalódás volt. Nagyon büdös, nagymama illat.
Kiakartam dobni, végül elajándékoztam

aalexaa

2019. március 2.

Vakon cseréltem, a vélemények alapján nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Itt inkább negatív vélemények vannak róla, fragranticán viszont sokan imádják. Kíváncsi voltam, milyen egy olyan parfüm, amit hol retro, nagymamás, hol dögös, rosszlányos illatként jellemeznek. Elsőre ledöbbentem, sokkal édesebb, mint amire számítottam, kifújáskor nekem égetett cukor jut eszembe. Utána ez enyhül, de végig nagyon édes marad, már-már fejfájdító, de szerencsére még sosem lett migrénem tőle, pedig nagyon érzékeny vagyok rá. Iszonyúan tartós, 12 óra után is érzem zuhanyzáskor a bőrömön. Az utóbbi időben sokkal érzékenyebb lett az orrom, sokat szenvedtem a parfümökkel, valahogy egyik sem tetszett igazán, sok korábbi kedvencemtől émelyegtem. Ezt valahogy a párom is érezhette, ugyanis hónapok óta nem dicsérte meg az illatomat. Ennél viszont rögtön megjegyezte, hogy isteni az illatom :D Először azt hittem, hogy véletlen, de többször is előfordult, mindig csak akkor, ha ez a parfüm volt rajtam. Végül pár nap viselés után meg is kérdezte, hogy mitől van mostanában ilyen finom illatom, úgyhogy teljesen áldását adta erre a parfümre. Abszolút őszi-téli illat, melegben már szerintem átlépheti az émelyítőség határát. Az új kedvencem lett, egyedül azt bánom, hogy csak tél végére találtam meg, azért nem örülök annyira a korai tavasznak mert már túl meleg kezd lenni hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Mariann1807

2019. január 30.

Barátnőmtől kaptam, de már a katalógusban is tetszett az illata. Érződik rajta a gyümölcsösség, de a vanília is, egyedi illata van. Tartóssága szuper, remek parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.