Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Reese elképzelése szerint ez az illat tisztelgés minden, a maga módján elbűvölő nő előtt. Az érzéki és elegáns parfüm a borostyánba, barackvirágba és tealevelekbe burkolt gardénia selymes szirmainak illatával és buja virágok aromáival csábít.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 19.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
vanillacaramella.sweet

2017. április 24.

Kis mintát próbáltam régebben. Nekem egy nagyon egyszerű, közepes, kis virágos illat, ami nem igazán fogott meg. 3 óra tartóssága volt. Üvege szép és a parfüm színe passzol. Nem szirupos abszolút. Sem a teát, sem barackos jelleget nem éreztem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

DynaNusser

2017. április 24.

Ajándékba kaptam, gyorsan elfogyott, és nagyon szerettem. Őt váltotta nálam az Absynthe - pedig nem is hasonlítanak. Azóta eltelt tizenpár év, nem tudom elképzelni, hogy most hogy állna rajtam az illat, de akkor nagyon jó volt. Bájos, kellemes kis virágoskert. Jöhetne ő is vissza a forgalomba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

csokilany

2015. február 4.

Nekem parfüm-esszenciám van ebből az illatból, egy időben azt is lehetett kapni (15 ml). Na az durva, mármint tartósságra, még 3 nap után is érzem pedig minden nap fürdök. :D Szerintem egyébként igenis különleges illat, buja virágos, én nagyon szeretem, de nem mindennapi rohangálásra való, hanem különleges alkalmakra. Eddig csak zárt térben mertem használni, mert félek tőle, hogy annyira virágos, hogy jönnének rá a méhecskék. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Sunnycherry

2013. október 15.

Nekem nagyon tetszett az illata, csak egy kicsit tomeny viragillatunak tartom, igy csak neha hasznalom. A friss illatokat jobban kedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

necra

2013. augusztus 20.

Iszonyatosan irritált. Nagyon hamar megváltam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Iszonyatosan irritált. Nagyon hamar megváltam tőle

Puszedli83

2013. augusztus 9.

Egy illatmintám volt belőle,ami a minap a kezembe akadt,pici van még benne.De nagyon jó illata van,amikor még kapható volt drágának tartottam és nem vettem meg.Ma viszont már meg venném,kár,hogy most már nem kapható...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

winniethepooh

2013. július 9.

Amennyire szerettem az elején, annyira megutáltam. Valahányszor magamra fújom, olyan furcsa illata lesz, és tüsszögök is tőle, de ez minden avonos parfümömről elmondható... :( Csak a szép üvegcséje miatt kap egy 2-est.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

h.ancsi89

2013. április 24.

nagyon tetszett,igaz nem vásároltam belőle,de mindig akartam egyet...kár,hogy megszüntették azért :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

fuge7

2013. április 2.

Kedvenc parfümöm volt, finom, virágos, könnyed, fiatalos illat, passzolt az egyéniségemhez. Még van belőle egy pici, kár hogy nem nagyon lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

noxibaba

2013. január 31.

2009-ben jutottam hozzá. Hamar elhasználtam, nem igazán volt tartós az illat. Kellemes, virágos. De ennyi. Nem igazán fogott meg, hogy újra beszerezzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.