Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Éld szabadon az életed,legyél az a társasági srác,akivel mindenki szívesen töltené el az idejét.

Illatjegyei: fejillata citrus,zsálya, tengeri akkordok; szívillata kardamom, zöldalma, vizivirágok; alapillata pacsuli, cédrus.

Joe38

2013. május 18.

Hát írnak itt hideget-meleget,de sajnos érthető módon............
Ha több parfümje van az embernek, amit használ akkor ehhez fog ritkábban nyúlni(saját tapasztalat).
Igazából el fog fogyni ,attól nem félek ,de szerintem is az egyszer megvevős kategória.

U.i.Nekem is jobban bejött az Individual Blue,mert karakteresebb,tartósabb illata van,amit bizony többször is megvesz az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

Hát írnak itt hideget-meleget,de sajnos érthető módon............

hagicica20

2013. március 19.

Hááát... nem egy alfahím illat az már biztos. Olyan utcai, mindennnapi viseletre, esetleg futáshoz (hogy ne az izzadtságcsíkott huzza maga után az úrfiú vagy úriember). Nálam semmi különös, lábról ledöntős reakciót nem váltott ki. Ami ugye nagy kár, mert jó ár-érték arányban van (most volt leárazva). Ugyhogy drága férjuram nem fog ebben pompázni, pláne ilyen tartósság mellett. (bőrpróba 3 óra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Anitaaa03

2012. augusztus 17.

szerintem nagyon kellemes az illata friss.igaz nem túl tartós de az ára sem vészes.nekem és a páromnak is tetszik,és csak a tartóssága miatt nem adok 5 csillagot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Nussh

2012. augusztus 10.

Egyszer megvettem a pasimnak, mert épp le volt árazva, és illatminta alapján nem volt rossz, gondoltam egynek elmegy. Nem volt csalódás az illata, mikor megérkezett, páromnak is tetszett, csupán azt sajnálja, hogy tényleg nem olyan tartós (mondjuk ezt kb az összes eddig általunk használt avonos parfümre elmondhatjuk, de mivel mindig magával viszi, ezért nem gáz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Színező anyag. (Piros)