Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Nutra Effects intenzíven regeneráló testápoló gazdag összetétele regenerálja a durva és száraz bőrt, enyhülést és komfortérzetet kölcsönöz. Marula- és lenmagolajjal, parabén- és színezékmentes.

• lenmag- és a marulaolajnak köszönhetően nyugalmat és komfortérzetet nyújt a bőrnek
  • az omega-3-nak köszönhetően erősíti a bőr védőrétegét
  • vitaminokat és ásványi anyagokat is tartalmaz
  • érzékeny bőrre is ajánlott
  • hipoallergén

sorsi83

2019. április 10.

Nekem maximum relief feliratú van, de ugyanúgy lenmag- és marulaolaj van benne, úgyhogy gondolom, ugyanaz. Akciósan vettem, nagyon megérte. Mindennapos használat mellett jól ápol, kellemes, barackos illata van, hamar beszívódik. Ha minden este használom, a lábszáram nagyon száraz bőre is rendben van. Ehhez képest könnyű állagú és érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

JudithBeauty

2018. december 12.

Avonos testápolók ritkábban válnak be nálam, kivéve néhány Planet Spa terméket. Viszont a Nutra effects termékcsalád nagyon jó, és ez a testápoló is az egyik kedvencem. Eleve az én extra száraz bőrömre való, remekül hidratál, az illata pedig diszkrét, alig lehet észrevenni. Bár az összetevők listájában szerepel a parfüm, az egyetlen piros pötty, de a többi INCI nagyon szép. Irritációt nem okoz, parabénmentes és sűrűbb állaga ellenére gyorsan felszívódik. Szerencsére nem is ragad. Nagyon száraz bőrömnek igazi megnyugvás ez a krém, minden évszakban használható, de télen a leghatékonyabb. Újravevős, tehát 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Jeanette88

2018. október 2.

Nagyon olcsón jutottam hozzá, kellemes illata van,.és valóban azonnal enyhülést hoz a száraz kézbőrömnek. hamar beszívódik,nem hagy zsíros érzetet. Nálam hoz mindent amit vártam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

kamelia

2018. február 16.

Ez most nekem nagyon bejött.
A bőröm imádja. Elképesztően puha lesz tőle. Én nem igazán érzem, hogy lenne illata, legfeljebb nagyon minimálisan.
Egy ideje leszoktam az Avonos dolgokról az ekcémám miatt (volt is allergiás reakcióm némelyiktől), de gondoltam ezt kipróbálom, elvégre hipoallergénnek írják. Nagyon nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ez most nekem nagyon bejött.

Lillu14

2017. február 8.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, nagyon puhává teszi a bőröm és az illata is isteni! Az avonos testápolók közül ez a kedvencem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3