Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss grépfrút és trópusi virágok illata simul érzékien az ámbra és az egzotikus tíkfa fuvallatába.

RenykeBartha

2017. június 28.

Azért nem szeretem az avont, mert mire felfedezek vagy megszeretek egy terméket a katalógusban, kiveszik. Az eggyetlen avonos illat volt ami tetszett, de sajnos már nagyon sok ideje nem láttam sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

adrica

2016. január 25.

Ebből csak a testpermetet vettem meg, és a Holiday változat jobban bejött, de azért szerintem van sokkal sok rosszabb amit vihetett volna ki, de nem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Ella

2015. január 6.

Nagyon-nagyon szerettem, nemrég váltam meg tőle. Nagyon finom, fás, grépfrútos-virágos illata volt, egészen különleges. Avonos kölnihez képest jó a tartóssága (4-6 óra). Vacilláltam, hogy megtartsam-e, de eladtam. Bánom is meg nem is. Bánom, mert ruhán nagyon jó illata volt, de vigasztal, hogy olyan vette meg, aki nagyon szereti és a védjegyévé vált. Nekem egyébként csak annyi bajom volt vele, hogy a bőrömön citromos tea illata volt, ami egy idő után kesernyéssé változott. Csak a ruhámon volt jó illata, a bőrömet nem szerette. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

krémparádé

2014. április 4.

Most fogy el és nagyon bánom, hogy nem vettem még belőle, mikor utoljára volt a katalógusban. Jól érzem megam benne, nőnek és elegánsnak. Egyáltalán nem mű, olyan, mint a napsütés a tengerparton, friss is, édes is, meleg is, mindig feldob, mikor érzem. Szerintem egyedi illat és nem erős, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

hjh666

2013. szeptember 18.

Ajándékba kaptam már jó régen. Pakoltam erre-arra, aztán nekiajándékoztam édesanyámnak. Ő folytatta, ő is rakosgatta ide-oda anélkül hogy igazán használta volna. Olyan semmilyen az illata, és nem tartós. Talán a 100-as boltba kapható citrusos utánzat parfümre hasonlít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Málni

2013. május 28.

Csak én érzem úgy, mintha ez lenne a régi Sunny skies új köntösben?:) Uolyan erős citrusos púderes mint a SS, de szerintem nem tartós és akár unisex is lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

VeraTala

2013. április 1.

Szeretem, citrusos-fűszeres, tartós rajtam, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Szeretem, citrusos-fűszeres, tartós rajtam, kellemes.

Blakely

2012. december 23.

Mikor megvettem imádtam, nagyon sokáig használtam, már épp csak az aljában van egy nagyon kevés, de most hogy fél év után elkezdtem használni megint, már nem tetszik az illata, olyan émelyítőnek találom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

bogárkabogárka

2012. október 12.

Már megvan vagy 2 éve, de eddig csak porosodott a szekrényben. Először tetszett maga az illat, de a bőrömre fújva valahogy nem volt az igazi.
Pár hónapja, nyáron újra elővettem és most már csak 3/4-ig van az üveg, annyira megszerettem!
Vajon mi változott?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Vajon mi változott?

C.Dóri

2012. szeptember 11.

Amikor megvettem tetszett, aztán később kiábrándultam belőle, de nem találom rossznak az illatot. Közepesen tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Narancssárga.