Avon

Ár:   15 300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emerilda, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   15 300 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Selymes formula 4 értékes bőrápoló olaj különleges kombinációjából: mandula-, szezám-, búzacsíra-, illetve kukoricaolajat tartalmaz. Hatékony segítség a hegek, terhességi csíkok és a bőr elszíneződéseinek halványításában. Feszesíti a bőrt és azonnal hidratálja azt. Az 5%-os, antioxidánsokban gazdag C-vitamin tartalma pedig segít egyenletesebbé varázsolni a bőrt.

7000 Ft ÚJ Avon Justine Tissue Oil Gold Bőrápoló Olaj
Ár: 7000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva

Vansalinda

2021. június 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket, viszont nagyon kevés van a tubusban! Az illata finom, babapopsi bőrt eredményezett reggelre, amikor éjszakai elixírként használtam önmagában!
A termék csomagolásánál az üveg elhanyagolgató lett volna! A műanyag pumpás kupak ide-oda tekeredik és csúszkál ki a kézből! Hasznalatkor rá kell tekerni, ahogy pumpáltam úgy tekeredett is le egyből!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Meoi

2021. április 28.

Életemben nem voltam ilyen csalánkiütéses!!! Ahová kentem ott pattogtam ki. Nem féltem tőle mert mindig is mindent az Avonból rendeltem, így nyugodtan használtam 2 egész napig majd a harmadik nap reggelén mehettem az orvoshoz.... Sajnálom mert úgy hallottam csodaszer. Remélem másnak beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

dittus1105

2020. augusztus 19.

A pozitív terhességi teszt után rögtön elkezdtem használni, a várandósság alatt összesen 2 üveggel "fogyasztottam el". Egy halvány csíkom sincs! :) 3 hete szültem, nyilván a bőrömön meglátszik a 9 hónap, de abszolút nem vészes. Ezután is használni fogom, remélem a bőr feszességének a visszaállításában is segít. Részemről csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Mia0602

2020. február 8.

Lassan elfogy, ezért leírom a tapasztalataimat.
Kellemes illatú olaj, amit a parfümtartalma miatt kézre és dekoltázsra kenegettem el. Nagyon jól hidratál, örömmel használtam. DE! Az én példányom az utolsó harmadban elkezdett lázadni és csak nehezen tudom kinyerni a terméket. A 15000 Ft-os ár mellett e fölött nem tudok elsiklani. Minimálisan halványította a napfoltjaimat, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Lassan elfogy, ezért leírom a tapasztalataimat.

msz

2020. január 30.

Végre valami, ami hidratálja az arcom és nem zsírosítja egyáltalán. Nagyon gyorsan beszívódik és szép egyenletes arcbőrt varázsol. Akciósan jutottam hozzá, teljes áron nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

birobarbara85

2019. szeptember 2.

Nem olcsó ellenben intenzív illatú. Ezeket leszámítva nagyon jó kis kence. Terhességem ideje alatt a pocakomat is ezzel kentem, nyilván a genetika is sokat jelent, de nem lettem csíkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

DorkaR

2019. március 24.

Ez az olaj csodás. Kicsit szkeptikus vagyok az Avonos termékekkel, ezt is ajándékba kaptam, de nagyon hálás vagyok érte. Estére kenem csak fel, egy pumpálás elég az egész arcom (a szememre és számra is kenem), én szeretem az illatát is, bár tény, hogy kicsit tényleg intenzív. Szuper módon beszívódik, nem zsírosodik tőle a bőr és szépen kisimítja az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

reka0305

2019. január 4.

Nekem is bevált! Az illata szerintem finom, erős, de hamar enyhül. Hamar beszívódik, puha lesz a bőröm tőle. Hajra is próbáltam pakolásként, este kentem be vele és reggel mostam ki. Nagyon szép selymes, jól kezelhető lett a száraz hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

olahnemese

2018. december 16.

Jujj, én imádom! Avonos pixiben jutottam hozzá. Esténként használom, isteni luxus illata van, (pedig amúgy nem szeretem az efféle illatokat :D ) a bőröm azonnal selymes lesz tőle, hamar beszívódik (teljes mértékben) A szeplőimen már halványított, az arcképem is sokkal egyenletesebb, mióta használom. Nekem csodaszer 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

c_andersen

2018. november 30.

Isteni, imádom az illatát és kisimította a bőrömet. Éjszakára használom, vastagon kenem a bőrömre. Szemrácokra is, kisimítja a kis ráncokat reggelre, hidratál és isteni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.