Avon

Ár:   15 300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emerilda, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   15 300 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Selymes formula 4 értékes bőrápoló olaj különleges kombinációjából: mandula-, szezám-, búzacsíra-, illetve kukoricaolajat tartalmaz. Hatékony segítség a hegek, terhességi csíkok és a bőr elszíneződéseinek halványításában. Feszesíti a bőrt és azonnal hidratálja azt. Az 5%-os, antioxidánsokban gazdag C-vitamin tartalma pedig segít egyenletesebbé varázsolni a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mia0602

2020. február 8.

Lassan elfogy, ezért leírom a tapasztalataimat.
Kellemes illatú olaj, amit a parfümtartalma miatt kézre és dekoltázsra kenegettem el. Nagyon jól hidratál, örömmel használtam. DE! Az én példányom az utolsó harmadban elkezdett lázadni és csak nehezen tudom kinyerni a terméket. A 15000 Ft-os ár mellett e fölött nem tudok elsiklani. Minimálisan halványította a napfoltjaimat, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Lassan elfogy, ezért leírom a tapasztalataimat.

msz

2020. január 30.

Végre valami, ami hidratálja az arcom és nem zsírosítja egyáltalán. Nagyon gyorsan beszívódik és szép egyenletes arcbőrt varázsol. Akciósan jutottam hozzá, teljes áron nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

birobarbara85

2019. szeptember 2.

Nem olcsó ellenben intenzív illatú. Ezeket leszámítva nagyon jó kis kence. Terhességem ideje alatt a pocakomat is ezzel kentem, nyilván a genetika is sokat jelent, de nem lettem csíkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

DorkaR

2019. március 24.

Ez az olaj csodás. Kicsit szkeptikus vagyok az Avonos termékekkel, ezt is ajándékba kaptam, de nagyon hálás vagyok érte. Estére kenem csak fel, egy pumpálás elég az egész arcom (a szememre és számra is kenem), én szeretem az illatát is, bár tény, hogy kicsit tényleg intenzív. Szuper módon beszívódik, nem zsírosodik tőle a bőr és szépen kisimítja az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

reka0305

2019. január 4.

Nekem is bevált! Az illata szerintem finom, erős, de hamar enyhül. Hamar beszívódik, puha lesz a bőröm tőle. Hajra is próbáltam pakolásként, este kentem be vele és reggel mostam ki. Nagyon szép selymes, jól kezelhető lett a száraz hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

olahnemese

2018. december 16.

Jujj, én imádom! Avonos pixiben jutottam hozzá. Esténként használom, isteni luxus illata van, (pedig amúgy nem szeretem az efféle illatokat :D ) a bőröm azonnal selymes lesz tőle, hamar beszívódik (teljes mértékben) A szeplőimen már halványított, az arcképem is sokkal egyenletesebb, mióta használom. Nekem csodaszer 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

c_andersen

2018. november 30.

Isteni, imádom az illatát és kisimította a bőrömet. Éjszakára használom, vastagon kenem a bőrömre. Szemrácokra is, kisimítja a kis ráncokat reggelre, hidratál és isteni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

emerilda

2018. november 26.

Tényleg erős illata van, viszont szerintem gyorsan eltűnik és utána kellemes. Nekem már bevált arcra a NUXE szárazolaj de ezt ajándékba kaptam, úgyhogy azért kipróbáltam Egy hétig kentem vele reggel-este az arcom. Nedves bőrbe masszíroztam bele, alkalmanként úgy 3 perc alatt.
Szerintem nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik és utána sminkelni is lehet rá, nem lesz olajos érzetű a bőr, és nap végére sem zsírosodott ki a homlokom, pedig nekem erősen zsirosodós, pattanásokra hajlamos bőröm van.
Pattanásokat vagy mitesszereket nekem nem okozott.
Nem mondom, hogy az üveg és az adagoló tökéletes de használható.
Én csak azért nem fogom megtartani mert nem cserélném le a már régóta használt olajamat.
***
Sminklemosásra is tökéletes, én egyébként is olajjal szedem le a sminket, sokkal jobb mint akármelyik flancos micellás víz.
Ha nedves bőrbe maszzírozzátok bele, akkor a vizet jól be tudja zárni a bőrbe. Még jobb ha benedvesített arcotokra felkentek egy kevés hialuronsavas krémet/szérumot és azzal együtt masszírozzátok bele. Esténként ez a módszer életet lehel az arcomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 26.

Pattanásokat vagy mitesszereket nekem nem okozott.
Nem mondom, hogy az üveg és az adagoló tökéletes de használható.
***

CeCeDrake

2018. november 24.

Olyan erősen parfümözött, hogy elnyom mindent és lehet vele csíkot húzni. Nem is lenne akkora baj, ha kellemes illata lenne, de ez mamaszagú, az az igazi nyanyás szag, amit a 30-as buszra felszállva a vásárcsarnoknál éreztem utoljára egyetemistaként.
Az 5% C-vitamin nem tudom mire elég, de szerintem semmire.
Hamar beszívódik és nem hagy olajos érzetet, de ennyi.
Lábszár ápolásra el fogom használni, arcra meg nem merném soha.
Az árképzése érdekes...
Azért adok egy kettest, mert a lábszáramat jól hidratálja és azért 2 csak, mert drága is és máshova használhatatlan és az "illata" sok.

A csomagolás katasztrófa. Az a kupak nehezen jön le, néha le sem jön és a pumpa könnyen kicsavarodik.
Csomagolás. Egy az egyben Herbsgarden hialuronos/multivitamin szérum csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Az 5% C-vitamin nem tudom mire elég, de szerintem semmire.
Hamar beszívódik és nem hagy olajos érzetet, de ennyi.
Lábszár ápolásra el fogom használni, arcra meg nem merném soha.
Az árképzése érdekes...

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.