Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnZsu, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Eper és guava testpermet. Illatosítja és felfrissíti a bőrt.

Kiszerelés: 125 ml

Audry1

2019. szeptember 21.

Nagyon régen használtam már, sajnos nem tartós az illata, így a bőrömön olyan sokáig nem is maradt meg. Nekem ennyi is volt a testpermetekkel való kísérletezés terén. Az illatát én imádtam, viszont volt, aki megérezte rajtam és konkrétan egy vegyszer jutott az eszébe. Ennek ellenére elhasználtam egy flakonnal. Már nem is lehet szerintem kapni, de ha lehetne se venném meg újra. Végül 3 csillagra értékelem, hiszen az illata jó volt (nekem), de a tartóssága semmit nem ért a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 12.

Az illata nagyon jo,aterezni benne az epret.Csomagolason ugy van feltuntetve,hogy arcpermet,de en sose fujnam az arcomra.Boromre szoktam fujni,sose erzem magamon sokaig.Nem ereztem,hogy tenne valamit a borommel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 12.

nika15151

2015. október 4.

Számomra ez a testpermet csak az illatával nyújt élményt. A bőrömmel aztán semmi extrát nem csinál, maximum frissítő a nagy melegben, bár az illata egy picit tömény. Illatfelhőnek tökéletes, ezért jár az öt csillag, mivel nyáron szívesebben használom, mint egy parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

welc64

2015. július 16.

Elég erős illata van, nem rossz, de nem is a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Elég erős illata van, nem rossz, de nem is a kedvencem.

Hanna12

2015. március 2.

Egy kicsit erős az illata,de nagyon finom epres! nálam megkapja az 5 csillagot!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 2.

mesayaa

2015. február 21.

Imádtam. Nem tudok róla rosszat mondani! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Imádtam. Nem tudok róla rosszat mondani! :)

yolo

2015. január 19.

Nagyon szeretem, kellemes illata külön a kedvencemmé vált. *_* Néha sokat , néha keveset használok , de akkor is imádom! ♥ De és csak 4 csillagot adok neki! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

Black Fairy

2014. december 29.

Imádom az epret, és az avon testpermeteket, de ennek elég érdekes illata van, nem igazán vált be...elfújom, de azért ha olyan találkozóra megyek, ahol nem akarom elkergetni a másikat, inkább nem ezt használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

Wildflow

2014. június 24.

Picit erős az illata, de azért finom. Még nem a túl tömény kategória nálam, de nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Yubiri

2013. november 2.

Légfrissítőnek wc-be - bocsánat - használom. Néha fújtam ruhára is.Nekem az illata tartós volt, de nem az én világom, túl epres... Testpermetnek amúgy sem használnám a triclosan miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Farnesol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Triclosan, Benzyl Alcohol

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.