Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivoo, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Elegáns illat, melyet a Dancing with the Stars TV show inspirált. A fűszeres kardamom, a szexi pink ozmantuszvirág és a lenyűgöző szantálfa szenvedélyes elegye.

orsipanka

2016. február 23.

Végre egy Avon illat, ami különleges! Nagyon szeretem és testpermethez képest tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Kidyke

2014. szeptember 29.

Egyszerűen IMÁDOM,bárhol megjelenek a csajok lerohannak,és kérdezik,hogy mi ez az illat,hozzá kell tenni,hogy én nagyon szeretem a nőies erős illatokat,és ez csúcs.
Tudnék még rendelni,mert egy 10 kéne :))))))))))))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Tudnék még rendelni,mert egy 10 kéne :))))))))))))))))))

Démonka91

2014. február 19.

Brutál erős illat ,aki nem szereti a feltűnést ,vagy az erős illatokat annak nem ajánlanám. Nagyon tartós. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

vivoo

2013. május 12.

Nagyon imádom ! Kellemes az illata, és sokáig érezhető! Bármikor újravenném. :))
(főleg, hogy én is táncolok, máris tudtam, hogy kell nekem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

(főleg, hogy én is táncolok, máris tudtam, hogy kell nekem:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Coumarin, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone