Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LengyelB, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A mámorító fehér liliom tökéletesen simul össze a frézia friss illatával, melyet a körömvirág finom illata tesz ragyogóvá, majd az érzéki pézsmás és fás alapjegyek tesznek teljessé.

Ár: 1000 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom előreutalás után.

Mia0602

2019. augusztus 12.

Én este próbáltam ki. Először borzalmasan liliomos= wc illatosító. 5 perc után, viszont egy lágy púderes finomság. A meleg miatt sűrűn megébredtem, és teszteltem érzem-e még. Megvolt! Még reggel is mikor felkeltem.
Ezen felbuzdulva reggel is ezt fújtam magamra, de nem nagyon éreztem. Ahogy lement a nap minimálisan ugyan, de újra előbújt a púderes tisztaságillat. Én ilyennel még sosem találkoztam, nagyon érdekes! Kiváncsian tesztelem tovább.

Update: Elsőre ami nem tetszett benne az a frézia. A liliom a szívillatban bontakozik ki és ettől az egész napon át tartó tisztaságillat.
Napközben azért nem éreztem, mert figyelmetlenül fölé kentem a fényvédőt. Kölnihez képest kiváló a tartóssága, jobb mint néhány parfümé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

karakumsivatag

2019. július 28.

Tavaly: mostanában nem az AVON parfümök közül választom a kedvenceimet, de az újakból mindig veszek picit mintát függetlenül, hogy érdekel-e maga az illat. Most is mindenféle előzetes várakozás nélkül kezdtem kenegetni a pici mintámat, aztán beugrott, hogy ilyenem már volt. Nekem a Pur Blanca jutott eszembe róla. Tartóssága, háát jó közepes, de ez egy nyári illat, melegben nem is baj, ha nem egy nehézbombázó.
Update: egész évben szekrényben állt, próbáltam volna túladni rajta, de aztán most úgy döntöttem, hogy mégis elfújkálom. Tavaly is tetszett, de érdekes, hogy tavalyi véleményemben Pur Blanca-hoz hasonlítottam. Most viszont egy az egyben Sensuelle számomra. És meglepően tartósnak is találtam, napvégén is intenzíven érzem az illatát. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

EngelWhite

2019. március 25.

Nekem nagyon tetszik az illata, és egész tartós is a számomra. Nem erős, nem is gyenge, pont megfelelő.
Karácsonyra kaptam ajándékba, féltem is tőle, hogy nem fog majd tetszeni, de kellemesen csalódtam. Az üvege nekem se esik kézre, de ez legyen a legkevesebb, az illat sokkal fontosabb. Ha elfogy, fogok belőle venni, mert nem csak nekem, hanem páromnak is nagyon tetszik, ami nem elhanyagolható kritérium.
Leginkább a virágillat kedvelőinek ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Leginkább a virágillat kedvelőinek ajánlanám.

Rekaa24

2018. december 29.

Kellemes illata van. A húsvéti locsolkodást idézi elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Kellemes illata van. A húsvéti locsolkodást idézi elő.

tunderke89

2018. november 21.

Számomra ez az illat gyerekkorom húsvétjait idézi, nagyjából ilyen illatú volt a hajam, miután kb. 20 féle olcsó locsolókölnit ráfújkáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

adrica

2018. augusztus 17.

Csak nekem tűnik fel, hogy mintha már ilyen lett volna? Mintha a Pur Blanca és a Sensuelle gyermeke volna? A maga nemében hát mit mondjak, remekel, de mást vártam. Ez olyan Nivea krémes, virágos kis kellemes. De ez a Deja vu érzés elszomorít, hogy hol van a kreativitás, az egyéniség?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

AzAKismacska

2018. június 11.

Hahaha.
Ez az illat lett Cuki Marcsival való csereberémben a sötét ló.
Kezdjük azzal, hogy csak a neve miatt böktem rá:lily alapján fehér illat, a musk pedig, nos, épp előtte olvastam Elon Muskról cikket. Nagyon gáz, tudom :D
Szóval, ezeknek hála böktem rá erre Marcsi listáján.
Azt kell mondjam, Avonos illat volta miatt nem sokat vártam tőle, ehhez képest a kifújáskor - alkoholdömping után- kissé karcos- zöld vágott virág illata van, ami nagyon szép ívben alakul át krémes ( a púderrs jelzőt én a fojtogató, száraz illatokra tartogatom) fehér, tisztaságillattá.
Kissé fanyar, de abszolút nem nehéz, hanem légies illat. "Soft". Sajnos a vaníliát egy picit túllőtték benne az én ízlésemnek, így néha kifejezetten " harapós".
A pézsmát nem vitték túlzásba, épp annyi mélységet ad az illatnak, amennyit még a frissessége kompenzálni tud, bár tény, kifújáskor agresszív pár percig.
A vége egyszerű tisztaságillat.

A szillázsa kicsi- közepes, a tartóssága 3 óra kb.

2000 forintért azért szerintem teljesen jó üzlet. Meglepően komplex, szép illat. Nyilván ennyi pénzért van egy egészen pici szintetikus mellékzöngéje, de a nagyon "vájtorrúakon" kívül nehezen mondaná meg az ember, hogy ez 0-3000 ft-os kategória.
Hasonló jellegű illatok bőven futkosnak az 5-10 ezres kategóriában.
Az árát is figyelembe véve jár neki az 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Hahaha.
Ez az illat lett Cuki Marcsival való csereberémben a sötét ló.
Szóval, ezeknek hála böktem rá erre Marcsi listáján.
A vége egyszerű tisztaságillat.

A szillázsa kicsi- közepes, a tartóssága 3 óra kb.

Hasonló jellegű illatok bőven futkosnak az 5-10 ezres kategóriában.
Az árát is figyelembe véve jár neki az 5*. :)

tamara428

2018. június 5.

Le kéne szoknom arról, hogy elhiszem az illatosított oldalnak, amit ígér. A lapot megdörzsölve egy kellemes virágillatot vártam, de amikor megérkezett, csalódnom kellett. :(
Kapásból az üveg és a kupak formája nem jön be, nekem nem áll igazán kézre. Maga a parfüm pedig pontosan olyan illatú, mint a húsvéti locsoló kölni. Érzem benne a liliomot (miután a rengeteg alkohol elpárolgott), de mégis mintha lenne egy kis púderes aromája, végeredményben pedig egy nagyon tolakodó illat. Kifújás után még percekig fullaszt, megfájdul a fejem, és órákkal később is még érzem a bőrömön és a pulcsimon. Amikor már nem olyan intenzív, akkor nem rossz illat, de ezzel a rendeléssel nagyon melléfogtam. Nem az én illatom, de majd elfújkálom valahogy. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

tyutyu

2018. április 13.

Szerintem isteni az illata, és nekem pont azért tetszik, mert nem olyan erős (nem is annyira tartós az igaz) de így nem okoz fejfájást. Kedvenceim a liliomos parfümök, úgyhogy aki ezt a virágot szereti, bátran rendelheti, nem fog csalódni. Édeskés, virágos, púderes, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

p.monicica

2018. március 3.

Megvan nekem is.
Első kifújáskor liliomos de utána isteni tiszta púder illat amit imádok sajnos nem túl tartós talán 2-óra amig éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Megvan nekem is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510

Színező anyag. (Piros)