Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

cukicsajszi

2019. május 23.

Ordenáré büdös!! Egy barátnőmtől kaptam évekkel ezelőtt. Magának vette de neki nem tetszett, gondoltam miért ne... kipróbálom. Magamra fújtam és elmentem dolgozni. Éreztem én, hogy szaglok, mint a wc de gondoltam én spirázom túl. Míg a mellettem dolgozó kolléganő oda nem hajolt és meg nem kérdezte érzem -e milyen büdös pacsulival van befújva valaki... Mondtam ez én vagyok. Mire ő: -Ja tényleg! Na ennyit erről. A sokat fikázott Passion Dance egymilliószor jobb illatú ennél a 💩-nál!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

csmelitta

2019. március 24.

Kellemes, virágos illata van, már hosszú ideje használom. Egy-két fújás is bőven elég belőle, így lassan fogy és mégis tartós. Nem tolakodó, tökéletesen megfelel mindennapos használatra, én nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Jasminum

2019. március 24.

Szolíd, téli illat a karácsonyi édességek aromájával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Szolíd, téli illat a karácsonyi édességek aromájával.

fomnaba

2019. március 20.

Munkahelyi parfüm. Reggel, ha nem fújok magamra semmit, de szembe jut, hogy mégis igényelném, akkor ezt veszem elő. Mivel hamar elillan, nem tolakodó. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

mpetra95

2019. február 28.

Elegáns, nőies illat. Egyszerű és kellemes - egyáltalán nem pacsuli, amitől hátrahőköl az ember, ha megérzi a tömegközlekedésen... Alapdarab.
Előnye, hogy az ára sem vészes és lassan fogy. Tartós, de leginkább ruhára fújva, ahogy előttem is írták. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

csengedora0819

2019. február 19.

Az AVON eddigi legjobb parfümje. Imádom, az én bőrömön igazán karakteres, mély illattá alakul át. Egyetlen hibája, hogy bőrön nem tartós, viszont a kabátomon hetekig érződik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Renamena

2019. február 11.

Nőcis, virágos. Olyan igazán elengáns.
De ha egyszer..-neadjisten- eltöröd az üvegcsét, egy életre megutálod az illatát :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Nőcis, virágos. Olyan igazán elengáns.

edinalencses

2019. január 4.

Tinikorom parfüme, anyu megrendelte nekem a feketét, rózsaszínt stb. Egy kellemes alapillat, nem pacsuli benyomással:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

baba_girl_16

2018. október 20.

A Little Black Dress a kedvenc Avonos parfümöm, gondoltam kipróbálom a család ezen tagját is. A Blacket nem tudja felülmúlni, de kellemes illata van. Mindennapos fújkálósnak teljesen jó, a tartóssága is megfelelő ilyen célú használat esetén. Nem tett nagyon-nagy benyomást, valószínűleg nem fogom újra vásárolni, de egynek jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Kitty9526

2018. július 23.

Szeretem az illatát, de nagyon hamar elillan. Reggel két fújás, illetve munkából indulás előtt két fújás, hogy este a barátom érezzen valamit. Viszont még így is kb csak a fele fogyott el és viszonylag régóta használom. Ha a tartóssága jó lenne újravenném, így sajnos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene