Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Avon Little Red Dress EDP
Ár: 3990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!
40 db Avon parfüm :)!!!
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó, de utánvét nincs!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pirospipacsocska

2020. szeptember 27.

Ez is egy jó illat az Avontól.Mostmár Little Black Dress Party néven található meg a katalógusban.Szeretem a sima Little Black Dress-t is,de nekem mégis inkább ez a befutó.Ez is hasonló karakteres illat szerintem,csak talán nem annyira fűszeres,mint a sima Black Dress.Kellemes,édes,rózsás,málnás.Nőies,elegáns,nem tucat illat szerencsére.Szerintem ez mindenkinek jól állhat.Nekem picit hasonlít a Cloé parfümre.És tartós is,főleg ruhára fújva

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

MissQuen

2020. március 17.

Hetek óta ezt használom. Nagyon kellemes, nőies, keleties málnás, szantálfás nőies parfüm. Még 2014-ben vettem, de már alig van az alján. Gondoltam, most elhasználom. Ugyanezen illat most már Little Black Dress Party néven fut az avon katalógusokban. Nekem bejött, bár az ehhez hasonló Alpha avon női parfüm jobban sikerült! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Jasminum

2020. január 29.

Szolíd, téli illat a karácsonyi édességek aromájával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Szolíd, téli illat a karácsonyi édességek aromájával.

cukicsajszi

2019. május 23.

Ordenáré büdös!! Egy barátnőmtől kaptam évekkel ezelőtt. Magának vette de neki nem tetszett, gondoltam miért ne... kipróbálom. Magamra fújtam és elmentem dolgozni. Éreztem én, hogy szaglok, mint a wc de gondoltam én spirázom túl. Míg a mellettem dolgozó kolléganő oda nem hajolt és meg nem kérdezte érzem -e milyen büdös pacsulival van befújva valaki... Mondtam ez én vagyok. Mire ő: -Ja tényleg! Na ennyit erről. A sokat fikázott Passion Dance egymilliószor jobb illatú ennél a 💩-nál!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

csmelitta

2019. március 24.

Kellemes, virágos illata van, már hosszú ideje használom. Egy-két fújás is bőven elég belőle, így lassan fogy és mégis tartós. Nem tolakodó, tökéletesen megfelel mindennapos használatra, én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

fomnaba

2019. március 20.

Munkahelyi parfüm. Reggel, ha nem fújok magamra semmit, de szembe jut, hogy mégis igényelném, akkor ezt veszem elő. Mivel hamar elillan, nem tolakodó. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

mpetra95

2019. február 28.

Elegáns, nőies illat. Egyszerű és kellemes - egyáltalán nem pacsuli, amitől hátrahőköl az ember, ha megérzi a tömegközlekedésen... Alapdarab.
Előnye, hogy az ára sem vészes és lassan fogy. Tartós, de leginkább ruhára fújva, ahogy előttem is írták. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

csengedora0819

2019. február 19.

Az AVON eddigi legjobb parfümje. Imádom, az én bőrömön igazán karakteres, mély illattá alakul át. Egyetlen hibája, hogy bőrön nem tartós, viszont a kabátomon hetekig érződik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Renamena

2019. február 11.

Nőcis, virágos. Olyan igazán elengáns.
De ha egyszer..-neadjisten- eltöröd az üvegcsét, egy életre megutálod az illatát :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Nőcis, virágos. Olyan igazán elengáns.

edinalencses

2019. január 4.

Tinikorom parfüme, anyu megrendelte nekem a feketét, rózsaszínt stb. Egy kellemes alapillat, nem pacsuli benyomással:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene