Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Keleti-virágos illatkategória. A nőnek aki kedveli a finom flörtöt és mindig kitűnik a tömegből

Avon Little White Dress EDP
Ár: 10.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon LITTLE WHITE DRESS (ritkaság)
Ár: 3800+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 50 ml / kép , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Fannitazia

2020. április 23.

Ha még lehetne kapni, tuti mindig lenne belőle itthon egy üveggel, mert annyira szerettem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

pomme

2017. november 9.

Találtam egy mintát egy doboz alján, azt hittem a szokásos avonszag lesz, de nem. Rajtam olyan, mint egy rágós tusfürdő :D nem rossz, de azért ennyire még én sem vagyok infantilis. A tusfürdő dolog egyébként a tartósságra is vonatkozik, ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Bubucim

2017. május 14.

Elővettem, mert volt még egy pici az üveg aljában. 2 éve vettem, szóval nem romlott meg, de erősen tüsszögök tőle. :) Szerintem semmi extra, egy rohangálós parfümnek elmegy, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Enne

2016. július 28.

Ha van itt még valaki, aki annyira hiányolja ezt az illatot, mint én, sikítson! Én kampányolnék is érte, hogy újra kapható legyen (volt már ilyen oriflame-nél is, hogy kivontak egy parfümöt több évre, aztán visszahozták!) Mit szóltok? Ki tart velem? :)

Ez volt a legkedvencebb parfümöm! Pedig drága is van köztük meg márkás, de valahogy akkor is ez volt mindig az aduász, a favorit, a NŐ illatát jelenti számomra, olyan, mint egy finom, könnyű szellő, és mégis kitűnik a tömegből, ahogyan fentebb olvasni. Tehát nem tolakodó, igazán nőies illat, és mégis az egyik legtartósabb parfümöm volt. Egy komoly problémám van vele, mégpedig az, hogy szerintem kivonták. :( Csak nem értem, miért, hiszen rengeteg közönséges illatot megtartottak, mi lehetett ezzel a baj? Nem hinném, hogy nem fogyott, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Terka25

2016. május 28.

Sok megkezdett parfümöm van, ennél márkásabb is, mégis ez fogyott el leghamarabb. Vmiért mindig ehhez nyúltam, tartós is, tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

feketefanni

2016. május 2.

Kedvenc illatom! Kár, hogy már nem láttam az Avonnál pár katalógus óta :'(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Kedvenc illatom! Kár, hogy már nem láttam az Avonnál pár katalógus óta :'(

lacrymosa88

2016. április 21.

Imádom, kellemesen friss, könnyed nőies illat. Tavaszi-nyári klasszikus, mint egy szép virágcsokor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

zita.herkovics

2016. március 4.

Ezzel jobban kijövök mostanában, mint a fekete változattal. Golyós kicsi kiszerelésben vettem meg, próbaképp. Nem tolakodó, nem érzi mindenki méterekkel odébb is. Lehet, h. újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

pacsalia

2016. február 2.

Könnyű, tiszta, virágos, kifinomult illat. Számomra pont ellenkezője a Black változatnak. A White a visszafogott, törékeny, kellemes illat, a Little Black Dress az erőteljesebb,hivalkodóbb, vadabb illat. Mindkettő el lett találva nagyon. Tartósságuk ötös. Áruk szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

GNóri

2015. december 26.

Talán két éve kaptam ajándékba. Abszolút nem az én stílusom, de valamiért mégis kedveltem, és nem akartam megválni tőle. Igazi makulátlan, fehér virágos-szappanos tisztaságillat. Elegáns, légies, könnyed, kifogástalan. Ez volt az illatom a vizsgákon, állásinterjúkon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.