Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackólány, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon Luck for Her illatával.

Kiszerelés: 75 ml

PETRA820718

2019. április 17.

Gyakorlatilag semmi.
Magamra fújtam és már 2 perc után nem érzem.
Sajnos ez az Avonos sprayk többségére igaz, hogy gyakorlatilag semeddig sem tart.
Teljes pénz kidobás.
Még az illatosított testápolók és a golyós dezodorok is tovább tartanak mint a sprayk.
Hatásuk 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Gyakorlatilag semmi.
Magamra fújtam és már 2 perc után nem érzem.
Teljes pénz kidobás.
Hatásuk 0

Hoslaura5

2017. június 9.

Ajandekba kaptam,de semmi jot nem tudok rola irni.Lehet,hogy csak nalam nem valt be mivel,hogy nagyon izzados vagyok.Kiprobaltam es mar 2 ora mulva kezdtem izzadni.Igaz az illata jol fed a szagok ellen,de csak egy ideig.Eros illatat nem birom,olyan mint ha parfummel fujtam volna be magam.Izzadasra abszolut nem ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Krisztinaia

2017. április 17.

A parfümhöz vettem meg.
Szerettem, mert valamennyire erősítette a parfümöt..
Viszont túlárazott nagyon.
Ha szettben van, akkor éppen megéri, örülök neki. Magában viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

A parfümhöz vettem meg.
Szerettem, mert valamennyire erősítette a parfümöt..
Viszont túlárazott nagyon.

nusi96

2017. január 27.

Szettben kaptam a parfüm mellé (+testápolót is) Én őszintén szólva, nem szeretem használni. Számomra a parfümhöz képest túl erős az illata. Viszont, a poloskák ellen nagyon hatásos. Egy fújás és már haldokolnak is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

panneszka

2016. július 12.

Túl édes, túl tömény kb. elnyom, összeszorít. Nagyon nehezen veszem rá magamat, hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Kendralinx

2016. április 9.

kellemes illata van nekem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

kellemes illata van nekem tartós

bivienn

2015. november 22.

Finom, diszkrét illat, kedvenc deom mindközül! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Finom, diszkrét illat, kedvenc deom mindközül! :D

Flora22

2015. július 22.

Nekem talán túl erős az illata, de jó illatú, tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Nekem talán túl erős az illata, de jó illatú, tetszik :)

guppi666

2015. március 23.

Nagyon finom az illata!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Nagyon finom az illata!!

fannc22

2014. december 26.

5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

5 csillag :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol