Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ünnepeld meg életed szerencsés pillanatait!

Illatkategória: fás-fűszeres-ámbrás

2500 Ft: Új Avon Luck for Him Kölni
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

tpr

2021. április 29.

Ma vettem, és meglepődve tapasztaltam, hogy pont olyan az illata, mint amit feleségemtől kaptam kb 20 éve :) Az nem Avon volt, mindenesetre nagyon jó illat, még a nosztalgia-faktort leszámítva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

NovErke

2019. január 29.

Fűszeres, férfias, tartós. Szerintem az egyik legjobb Avonos férfi parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Fűszeres, férfias, tartós. Szerintem az egyik legjobb Avonos férfi parfüm!

bulunsky

2018. október 4.

Nagyon megéri az árát! Parfümériában a Lucky teljessen ugyanez szerintem!
azonos a két illat, több pénzt kár érte kiadni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon megéri az árát! Parfümériában a Lucky teljessen ugyanez szerintem!
azonos a két illat, több pénzt kár érte kiadni!

buzavirag

2017. december 31.

Nagyon jó illat, a páromnak van ilyen. Igazi férfias illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Nagyon jó illat, a páromnak van ilyen. Igazi férfias illat!

Bettina0725

2017. december 25.

Páromnak vettem karácsonyra,de úgy, hogy meg sem szagoltam, csak a női párját használom,így kockáztattam és megérte. Szeretem rajta és ő is nagyon szereti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Lgina

2016. június 21.

Páromnak kezdtek kifogyni a parfümjei, ezért vettem jó egy tucat Avonos mintát, hogy válasszon valami újat. A karja minden pontjára kenegettem belőlük, mikor egyszer csak felkiáltott, hogy "ez melyik volt?". Az bizony a Luck for Him, ami miatt ülhettem is a géphez leadni egy újabb adag rendelést. Mindketten imádjuk az illatát és a tartósságát egyaránt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Barátomnak vettem meg karácsonyra, és hamar az ő kedvence is lett. Rajta szupertartós volt, reggeltől estig éreztem rajta. Nagyon férfias illata van, még sem az a komoly. Alapdarab lett nála. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Damayanti

2016. február 6.

Mostanság főnököm használja ezt az illatot, ott tartja az irodában az üvegét. Szerintem sem rossz pasi illat, egész kellemes, sokkal könnyedebb és finomabb, mit a túl sziruposra édesített női változat, de azért számomra ennél sokkal szexibb pasi illatok is vannak, ezért 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

xszemyx

2016. február 1.

Férfi illatokat nehezebb elrontani, mint a nőiket, ezt sem sikerült :) Nagyon férfias, határozott, szédítő (legjobb értelemben), és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

t.evacska21

2014. október 24.

Nagyon jó, férfias illat. Szerintem az egyik legjobb Avonos férfi parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Nagyon jó, férfias illat. Szerintem az egyik legjobb Avonos férfi parfüm.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.