Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu,

Ajakrúzs tiszta selyemkivonatot és dúsító komplexet tartalmaz a puha, telt és ragyogóan érzéki ajkakért.

• luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak
  • a krémes színek elképesztően simává és teltté varázsolják ajkaid
  • végeredmény - selymes ajkak

15 árnyalatban kapható

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AnnaR

2023. július 30.

Szögezzük le: nem egy tartós rúzs. Én azt tapasztaltam, hogy a matt eúzsok több ideig maradnak fent az ajkakon, de ez a rúzs egyáltalán nem rossz. Annyira.

Szép a színe, kenhető, táplálja az ajkakat és a csomagolás...~ Elképesztően minőséggi érzetet ad a rúzs kis tokja. Van ennél jobb és olcsóbb rúzsom drégriából, de a szín miatt 4 csillagot kap a 3 helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 30.

adri0419

2023. június 22.

A Nude slip árnyalat van meg. Nekem ez a Number1 nude árnyalatú ajakrúzsom. Extra fényes és nagyon tápláló, imádom viselni. Egy a gond nem a legtartósabb, de azt gyorsan orvosolni lehet. A szép színe és fényessége miatt 5*. Nem sok rúzst vettem újra, de ez annyira szerelemszín, hogy ezt tutira fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 22.

KKBetti

2023. március 16.

Nekem a Berry tint árnyalat van meg, nagyon szeretem a színét, és szépen ápolja az ajkaim, viszont elég hamar lejön. Naponta többször is újra kell felkennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

Masnilány

2022. szeptember 25.

Valamit változtattak rajta.
Anyukámnak a Runway Plum árnyalata van meg, ami egy régebbi kollekciós darab és csodagyönyörű, kicsit sötétebb nude szájszínt ad, avonhoz képest egészen minőségi és tartós. Ezen felbuzdulva megvettem a Polished Rose névre hallgató színét, ami egyébként egy nagyon kellemes, selyemfényű, világosabb rózsás színt ad.
Reggel indulás előtt felkenem, de mire beérek a munkahelyemre már nincs is rajtam, pedig nem dohányzom, semmi nem ér a számhoz közben. Színezett ajakbalzsam, ahogyan a többiek mondják.
Kár érte, kiváló ügynök lehetett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Valamit változtattak rajta.
Kár érte, kiváló ügynök lehetett volna.

Reni666

2022. augusztus 4.

Csodaszép szine van , finom csillámokkal .
-nagyon krémes ajakrúzs.
-kellemes illata van.
-fényes ,csillogóvá varázsolja az ajkakat .
-száradás után tartós alig jőn le .
-én használom pirositónak is ,nagyon szép .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Csodaszép szine van , finom csillámokkal .
-nagyon krémes ajakrúzs.
-kellemes illata van.
-fényes ,csillogóvá varázsolja az ajkakat .
-száradás után tartós alig jőn le .
-én használom pirositónak is ,nagyon szép .

Jazzystore

2022. április 27.

Nude slip árnyalat van meg. Szuper krémes (emiatt nem tartós), de könnyű újrakenni, a csomagolás pedig fantasztikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

erikah

2021. november 7.

Rúzsnak vettem, de inkább színezett ajalbalzsam. Tartósságáról sem tudok jókat mondani. Színezett ajakbalzsam, és ennyi. A színe pedig tetszett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

rebcso

2021. április 12.

Én akkor használom, ha ki van száradva a szám és éppen indulok valahova. Jól hidratál. A színei sem túl hivalkodóak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

berenisz

2020. augusztus 26.

Próbáltam, nem szerettem. Sokat kellett tegyek, nem tartott, olyan furán éreztem a számon. Édesanyám viszont nem panaszkodott, szóval...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Agnes91P

2020. július 26.

Megfogtak a szép színei, ezért kétfélét rendeltem, mindkettő egy visszafogott, munkába viselhető árnyalat. De annyi időt sem bír ki, ameddig beérek a munkahelyemre :(. Egyébként kellemes lenne viselni, mert nem szárít, de nincs kedvem egész nap újrakenegetni, nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

MATRIXYL™ synthe’6™ nevű technológiában lévő peptid hatóanyag, ami a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrix 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.