Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

rebcso

2021. április 12.

Én akkor használom, ha ki van száradva a szám és éppen indulok valahova. Jól hidratál. A színei sem túl hivalkodóak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

berenisz

2020. augusztus 26.

Próbáltam, nem szerettem. Sokat kellett tegyek, nem tartott, olyan furán éreztem a számon. Édesanyám viszont nem panaszkodott, szóval...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Agnes91P

2020. július 26.

Megfogtak a szép színei, ezért kétfélét rendeltem, mindkettő egy visszafogott, munkába viselhető árnyalat. De annyi időt sem bír ki, ameddig beérek a munkahelyemre :(. Egyébként kellemes lenne viselni, mert nem szárít, de nincs kedvem egész nap újrakenegetni, nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

nadalandy

2020. július 1.

Utálom. Nem tartós, van egy illata, ami olyan öreg nagymamás. Illetve kukacosodik a számon. Csak egy ilyen rúzsom van, de több biztos nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

krisztike09

2020. május 2.

Nude Slip árnyalatában használom, nagyon kellemes színe van, illik arc bőröm színéhez, harmonikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

nanne

2019. október 15.

Runway Plum árnyalat van meg. A szín nagyon szép, csak ezért a 3 csillag. Iszonyat gyorsan kopik. Amíg fent van hajlamos csúszkálni, de legalább nem szárít.A csomagolása szerintem csúnya, de ízlés kérdése. Biztosan nem választok több árnyalatot, mert olcsóbb rúzsok, akár az Avonban is, jobb minőséget hoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Bettiikeee

2019. május 28.

Nem tul tartos de szep szin, nem vennem ujra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nem tul tartos de szep szin, nem vennem ujra

bolondaviki

2019. április 9.

Kellemes viselet, fincsi illata van, hidratál. Nem tartós, de nem is ígéri, több színben is van nekem, mindet szeretem. A színe nem túl pigmentált, de ez nem is baj, szép a finishe. A -1 csillag a tartósságának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

vixy07

2019. március 12.

Már a legelső használatnál egy csalódás volt, a csillámok amik benne vannak, ropogtam a fogaim alatt, pedig csak a számra kentem ahogy kell :D kb fél óra múlva összecsomósodott a számon, nemtusom hogy de darabokban jött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

MissLia

2019. március 12.

Alapból matt rúzs párti vagyok, de a Luxe szempillaspirál mellé ezt a rúzst is beszereztem. Nude Slip néven futó árnyalata van meg, összességében meg vagyok vele elégedve, szép a színe, kellemes az illata, könnyen felvihető krémes állaga van. Egyetlen negatívum, hogy elég gyorsan lekopik, sokszor újra kell kenni, emiatt gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.