Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Whosthatfitgirl
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően postázom!
Puszedli83

2019. november 15.

Szerintem sem igaz, hogy már nem gyártják. A mostani katalógusban is láttam. Egy ideje szinte mindennap használom, nemsokára el is fogy. Talán ez lesz az első alapozó, amit teljesen elhasználok.
Először mintát rendeltem, két árnyalatot, abból az egyik pont jó volt, így rendeltem meg nagyban is.
Könnyű eldolgozni, a fedése közepes. Valóban kicsit nehezen szárad,de ez nem akkora probléma. Púderrel fixálom, amit pár óra elteltével ismételni kell. De ez sem az alapozó hibája, hiszen nem egy matt hatású alapozó. Az illata kellemes, tetszik benne a 20-as fényvédő. Már megvettem az utódját, mert szeretnék mást is kipróbálni. De még lehet újra veszem, amíg kapható,mert bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

zsuzsanna84

2019. november 4.

Ez a kedvenc alapozóm. Évek óta használom. Néha veszek mellé Rimmelt, esetleg Maybelline-t, de egyik sem ér a nyomába. Az illata isteni, gyönyörű, egyenletes bőrszínt ad. Egy púderrel érdemes fixálni, de szerintem minden alapozót kell. Egyébként még gyártják, nem hiszem, hogy beszüntetnék, de ha így is lenne, tuti betáraznék belőle😀. Az ára is elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

hellonelly

2019. január 5.

Először utáltam, aztán most újra elővettem, és nem is olyan rossz. Az illata nagyon kellemes, a fedése közepes, de nincsenek különösebb bőrhibáim. Nehezen szárad, az elején picit ragacsosnak érzem, de utána semmi gond nincs vele. Nyx mattító primerrel használom, igy nagyon tartós és egyáltalán nem fénylik tőle a bőröm, pedig nagyon sok alapozótól nap végén a homlokom olyan, mint egy diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

HDorina

2018. november 16.

Jól fed, kellemes az illata. Bár az én zsíros típusú bőrömet nem mattítja eléggé, könnyen zsírosodik alatta. Nude árnyalatban választottam és még így is olyan mintha porcelán bőröm lenne az arcomon, annyira világos a testemhez képest, képen viszont nem volt ekkora a különbség. Jó pont, hogy van benne fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Bodzs

2018. november 10.

Még anyukám adta nekem, mert nem igazán passzolt a bőre állagához, így én tettem egy próbát vele. Picit fényes (dewy) finishe van, de lehet ellensúlyozni egy leheletnyi púderrel. Én beauty blenderrel szoktam felvinni, szerintem azzal lehet a legszebben eldolgozni, picit soká szárad, de legalább szépen bele lehet dolgozni a bőrbe. Néha egy világosabb korrektorból szoktam hozzákeverni és azzal lesz számomra tökéletes a fedése. Alapból én közepes fedésűnek mondanám. Eléggé tartós, összességében 4 csillagot kap, mert a vékony bőröm homlokráncaiba be tud ülni nyáron. Plusz néha, ahogy párolog, csípi a szemem az első fél percben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Kremcica

2018. szeptember 21.

Update: Elmúlt a szerelem. Rájöttem hogy a kombinált bőrömre jobb a mattító vagy ahhoz hasonló alapozó ez túl sok. Másrészt egy év után nem használtam el és észrevehetően oxidálódott üvegen belül így a színe már nem passzol.

Hosszas alapozó utáni keresgélés után végre megtaláltam a nekem valót! Végre találtam olyan árnyalatot ami jó a bőrszínemhez, a legtöbb esetben túl sárga színűek még a jónak mondott alapozók árnyalatai is. Az üvege elegáns, illata finom, fedese közepes. Nem fényesít, nekem nem is foltosodik, nincs maszk hatása, híg-krémes nem sűrű se túl híg. Catrice korrektor, Avon magix áttetsző-fehér púderrel fixalom és kész a csodaszép babaarc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

EngJudit

2018. szeptember 21.

Semmi különös, közepes minőségű alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Semmi különös, közepes minőségű alapozó.

Kise

2018. szeptember 13.

A nude bodice árnyalat az eddigi legtökéletesebben eltalált árnyalat számomra. Maga az alapozó lágy, krémes, blenderrel szépen eldolgozható. Közepes fedése természetes hatást nyújt. A tág pórusaimat is szépen fedi sminkalap nélkül. Ára akciósan nagyon megéri. A pumpája elég sokat nyom ki egyszerre, erre jó vigyázni. Kellemes viselet, ami nem fényesedik ki különösebben a nap folyamán, de ez gondolom bőrfüggő. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Vanesszaeszter

2018. június 10.

Tökéletes alapozó:) Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon igényes a csomagolása, nagy a kiszerelése, a színek és az illat fantasztikus. Nekem csupán ennyi fedésre van szükségem, ami azért nem gyenge, nem oxidálódik órák után sem. A finishe tökéletes, hiszen nem ül be a száraz részekbe. De ami a legjobb az az állaga, nagyon krémes kissé olajos, ami kezdetben megrémített, de csodákat művelt az arcommal. Sajnos a homlokom vele is kifényesedik, de az hogy nap végén is ugyanolyan tökéletes az arcom ezen kívül, hát az hihetetlen. Gyönyörű hatást lehet vele elérni. Kipróbálok más termékeket is, dee egyet veszek a biztonság esetére tartalékba, hiszen borzasztóan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

olahnemese

2018. május 11.

Egyik kedvenc alapozóm, már két üveggel elhasználtam belőle. Nagyon szeretem az illatát, nekem tökéletes a fedése, szép a finish-e, Porcelain árnyalatban használom, ami tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.