Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

csepke

2013. szeptember 19.

Inkább száraz bőrre ajánlanám, és/vagy télre. Fénylő felkenés után, de egy kis púderezéssel együtt csodaszép.
Egy dologra érdemes figyelni: nagyon világosak az árnyalatai. Én a viszonylag világos bőrömre az itt olvasott kritikák után egy elég sötét árnyalatot választottam (medium bisque), és ez a jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

winryjrock

2013. szeptember 14.

Nekem kombinált a bőröm és nyáron sokkal zsírosabb ezért BB krémet vagy semmit se használtam,de télen tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

coconut70

2013. június 15.

Nagyon szeretem ezt az alapozót.Épp most fogyott el.Biztos,hogy úrja megveszem.Az illata nekem tetszik.Az állaga is jó.Kicsit ragacsos,de ez kőpúderrel orvosolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

kriszta49

2013. április 17.

Porcelain árnyalatot használtam. Állaga nagyon sűrű, olyan mint egy púderalapozó, emiatt elég nehéz eldolgozni is. Viszont nagyon jól fed, szemem alatti karikákat teljesen elfedte, és a nap végéig tökéletesen fent maradt, nem halványodott el. Eléggé sárgás színe van, de ha nem kenek belőle sokat akkor meg sem látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

pink sunrise

2013. április 13.

Barátnőmnél próbáltam ki.Az én kombinált,a meleg idő beköszöntével egyre zsírosabb bőröm kb 3 óra múlva fényárban úszott.Pedig egész jó volt felkenés után,de így nem fogom megvenni.
Száraz bőrűeknek viszont beválhat,inkább arra is ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Száraz bőrűeknek viszont beválhat,inkább arra is ajánlják.

Kandi

2013. április 13.

Az én zsírosodásra hajlamos bőrömre sajnos nem a legmegfelelőbb, de nem rossz alapozó. Szerintem közepes fedése van, a rozaceam nem fedi be teljesen, viszont szép, természetes hatású a finishe. Kevésbé zsíros, bőrhibáktól mentes bőrre akár tökéletes lehet, de mivel nekem nem megfelelő csak 3 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Szisziii

2013. február 28.

Én a nude bodice árnyalatot vettem meg, ami nagyon világos a bőrömnek. Egyszer próbáltam ki, ha valakinek jóval olcsóbban kell a katalógus árnál szívesen odaadom. Visszaküldeni már nem akarom, mert már ez is csere volt.
Egyébként nagyon jó alapozó, nap végére sem csillogot a bőrömön, szerintem szuper termék, az eddigi Avon alapozók egyik legjobbja. Azért adok csak 4 csillagot, mert hiába cseréltem át két színnel sötétebbre, ez is még nagyon nagyon világos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 28.

luciferika

2013. február 24.

A porcelán árnyalatát vettem meg! Ez az első alapozóm ami tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, nincs maszk hatása . Nem csillog, tökéletesen fedi a bőrhibákat. Valóban nagyon szép alapot ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Annette

2013. január 19.

Porcelain árnyalata van meg, iszonyatosan sötét nekem, nagyon csalós az üveg :S az állaga elég híg, de nekem ez nem baj belesimul a bőrömbe. Akinek nincsenek durva bőrhibái csak egyenletesebb bőrre vágyik annak jó választás, de a színükkel sajnos vigyázni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Pindusz

2012. december 26.

Most próbáltam ki a "Natural Glamour árnyalatot". A színe megfelelő, az illata borzalmas :S. A fedése egész jó, de kicsit ragacsos és igenis érezni, hogy van rajtam alapozó, holott azt ígéri, hogy "súlytalan", ez egyáltalán nem igaz. Még jó, hogy nem vettem meg, hanem csak mintám van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.