Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Eszteerke

2018. március 23.

Valóban lehet még most is kapni a terméket! :)
Akciósan rendeltem ebben a hónapban a katalógusból. Tény, hogy nem a világ legjobb alapozója, de szerintem teljes mértékben megállja a helyét!😍 Tökeletes a szín (beige linen), tetszik az illata, viszont egy kicsit nekem is irritálja a szemem egy pár pillanatig. ☹️ A fedése nem a legjobb, de szerintem egy erős közepes, púderrel fixálva nekem sokáig fent marad az arcomon. Nincs maszkos hatása ☺️Összességében nekem bevált és újra fogom venni 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Valóban lehet még most is kapni a terméket! :)

pattelin

2018. március 14.

Ezt a terméket még most is lehet kapni! Lehet, hogy újra gyártják! Sajnos nekem nem jött be. Egyrészt azért, mert ajándékba kaptam és bár elég világos a bőröm a Porcelain árnyalat nekem túl világosnak bizonyult! És ezen kívül az álkaga sem tetszett annyira, kicsit olajos volt. Felkenve pedig nem mondanám, hogy annyira mattított volna. A fedésével azért meg voltam elégedve, olyan közepes fedésű, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

laurahorvath95

2018. január 26.

Első használatnál nagyon tetszett a bőrkép, miután felkentem. Napi használatnál kicsit diszkógömb fejet csinál, közben az arcom kissé(!) száraz részeit nagyon kiemeli...ha elfedni való bőrhibám van, a catrice camouflage korrektorral használom, de nem működnek együtt, kukacosodik mindenfelé :(
A fedése is kifogásolható, olyan mintha beszívódna. Tuti hogy új alapozó után nézek, úgy érzem, csak rontott a bőröm állagán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Kynee

2017. december 23.

Életem második legrosszabb alapozója. Az egyetlen pozitívum h folyékony, az előzőből (avon true mattító alapozó) 8 nyomás kellett reggelente, ebből elég 2. Az hogy nem fed túl jól nálam nem nagy probléma, de ha már "luxus" névvel hirdetik lehetne jó is.
Negatívum: amikor felkenem jó a színe, aztán mire megfogom a szemfestékes palettát legalább 3 árnyalattal sötétedik. Az illata elég erős, nekem különösebben nem tetszik. És ami nagyon rossz, h csípi a szemem. Nem kenem bele, csak alá, de könnyesre és pirosra marja. Megy a kukába amint sikerül valami mást vennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

ZsokaN

2017. november 30.

Zsírosítja a bőrt, de nálam jól fedett. Egységes alapot adott a bőrömnek.ó, viszont nem nem szellőzik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Kinga12

2017. november 28.

Nagyon gyenge fedés,nagyon folyós állag, nem nyerte el a tetszésem, a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötétre oxidálódik :( az egyetlen pozitívum szerintem az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

birdy70

2017. október 31.

Gyenge fedésű alapozó, érettebb bőrre több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Gyenge fedésű alapozó, érettebb bőrre több kell.

melcsikee95

2017. október 31.

Ez egy könnyű alapozó, viszonylag gyenge/közepes fedèssel. Nincs maszkos hatàsa, bàr a szemem körül nekem is csip de hamar el is illan a csipő èrzès. Nem emeli ki a szàraz rèszeket. Aki nem szereti az erős fedèsű alapozót, azoknak tökèletes, szèp finisht eredmènyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

szVeroniika

2017. október 27.

gyenge fedése van de amit kifejezetten utálok benne ,hogy csípi a szememet (nem kenem a szemembe ,de ha már körülötte van akkor csípi)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

amandavampiire

2017. május 8.

Gyűlölöm az avonos alapozókat, és ez sem kivétel. Nem tartós bármit teszek alá/felé. Semmi fedése nincs, és 3 hét alatt elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.