Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Frana88

2017. április 16.

Rég óta ezt használom, bár egy ideje keresek jobbat csak nem találtam még. Viszonylag jól fed könnyen kenhető de eléggé kiszárítja az arcom. Nagyon problémás bőrre viszont ez kevés. Összességében nekem egy négyest megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

yudiger

2017. április 14.

Szépen fed, nem látszik az arcomon, nincs maszk hatás. De! Használatakor egy idő múlva kifényesedik a bőrön, miközben szárít.
Elhasználom, mert annyira nem gáz, hogy kidobjam, de többet nem vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 14.

Elhasználom, mert annyira nem gáz, hogy kidobjam, de többet nem vásárolom.

stellu16

2017. március 31.

Nagyon pattanásos bőrre használtam. Natural glamour árnyalatban.Elfedte a pattanásaim és mégis szárította őket. Az illata viszont nem jött be, nyáron kifejezetten büdösnek éreztem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

domcsismiracle

2017. március 22.

Nekem ez nem igazán vált be... Nagyon furcsa, de hetekre tönkretette sajnos az arcom. Egyrészt durván kiszárította az amúgy is vízhiányos bőrömet, elég csúnyán nézett ki a nap végére az alapozó alatt a hámló bőröm. Másrészt viszont pattanásos is lettem tőle (ki érti?), pedig amúgy nem pattanásosodik a bőröm. Tesztelgettem sokáig, majd mikor egy hétig nem használtam majd újra, ezek a dolgok váltak egyértelművé. A púdere ugyanez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

danzsu

2017. március 10.

Tényleg egy könnyű ,közepesnél gyengébb fedésű kis alapozó ez.Száraz bőrön jól mutat szerintem,szép természetes bőrképet ad.A hidratáló hatásával is elégedett vagyok.Az árnyalatai sem rosszak,a beige linen végre nem narancsos árnyalatúl!!! A negatívum, hogy délutánra eltűnik valahová....,este a tükör elött elgondolkodom,hogy vajon feltettem-e reggel? 😁 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Szabina911213

2017. január 29.

Nagyon jó fedésű, jól hidratáló, tartós, könnyen beszívódik. Nem pereg le a bőrről, nem folyik el, kellő mennyiségben mattít. Nem szárítja a bőrt, nem okoz pattanásokat. Negatív dolgot nem tudok rá mondani. Eddig tökéletesen elégedett vagyok vele 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Fruzzzzzs

2017. január 27.

Ritkán sminkelem magam komolyabban, nem is vagyok benne túl gyakorlott, de ezt az alapozót nagyon könnyű felvinni, egyszer sem keltett maszkos hatást és nagyon szépen fed. Ajándékba kaptam, de ha elfogy biztosan ugyanilyet veszek ismét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Borsmenta

2017. január 27.

Az alapozó jól fed, könnyen felvihető, jók az árnyalatok, az állag,az illat is. Viszont több használón észrevettem, hogy a nap folyán kifényesedik a bőrük, ami nem előnyös, ez főleg nyáron még gyakoribb.Lehetne belőle mattító változat.Zsíros bőrüknek nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

tishargitay

(!)
2017. január 24.

Nekem nagyon bevált. Eléggé érzékeny a bőröm, meg nem is tűri meg nagyon az alapozót.De kb 2 éve próbáltam ki is azóta is használom. Igaz nem tart sokáig a fedése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

barbieka2377

2017. január 23.

Az illata szuper,az állaga is jó és a fedese is. Nem lenne vele semmi bajom ha az első használat utána nem jött volna ki négy hatalmas pattanás az arcomon hozzáteszem olyanok amilyenek kb 3 éve nem. Az adagolja jó,bár sok jön ki belőle egy nyomásra. Ez nálam 1es mert kuka,nem tudok használni egy olyan alapozot mitől csak több probléma lesz a bőrömön :( Akinek nem okoz problémát az arcán annak egy jó fedesu alapozó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.