Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

MarcellaSchmidt

2017. január 18.

Nagyon szépen fed,illata kellemes, de nem tartós már nap közepére alig maradt az arcomon és eléggé szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

kvcsevi

2017. január 8.

Az ára miatt többet vártam volna tőle,nem az igazi. A fedése se a legjobb szerintem és nem is tartós egynek elmegy de újra nem fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

PAncsi79

2016. december 27.

Az Avon alapozóival általában vannak fenntartásaim az összetevőik miatt, ám mivel ez kivételnek tűnt, gondoltam, egy próbát megér. Sajnos azonban ez sem nyerte el a tetszésem. Az már csak az én egyéni problémám, hogy nem sikerült a bőrömhöz passzoló színt találnom a palettán, de sajnos a hatása sem megfelelő számomra. Nem szép a fedése: foltos és egyáltalán nem természetes, messziről látszik, hogy én valamit bizony felkentem a bőrömre. Ráadásul a mikrogyöngyöcskéknek köszönhetően fényes, csillogó is, amit mindenképp le kell mattítani, a felvitt púder azonban csak tovább ront a korábban sem természetes összképen...
Kár, mert nagyon szerettem volna szeretni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Kár, mert nagyon szerettem volna szeretni!

oliviabogyo

2016. december 23.

Mikor megvettem az első 2-3 használatnál nem tapasztaltam semmit. Nagyon jó állagú viszonylag jó fedésű alapozó, nem csinál olajos felületet. Azonban valamelyik összetevőjére kegyetlenül allergiás vagyok. Elkezdtek kijönni a szemem alatt ekcéma szerű foltok, amik rettenetesen viszketnek és fájnak. Sajna ki kellett dobnom ez végett. Nekem nem vált be, de ezzel sminkeltem másokat rendszeresen és nekik semmi probléma nem volt a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

rasenrengan95

2016. december 20.

Nem igazán jött be ez az alapozó nekem. Nagyon besárgult tőle a bőröm úgy hogy el is ajándékoztam egyik barátnőmnek.
Az illata az nagyon kellemes és az állaga is krémes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Az illata az nagyon kellemes és az állaga is krémes.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nem illett a bőrömhöz,szárított és hol foltosan fedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Nem illett a bőrömhöz,szárított és hol foltosan fedett.

v1blanka

2016. november 24.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam! Kevés is tökéletesen fed, nem szárít, nem zsírosodik tőle a bőröm, nem ül be a redőkbe és még az illata is nagyon jó. Még azt is elnézem neki, hogy a szerencsétlen pumpás adagolója miatt egy kínszenvedés a vége fele kiszedni belőle a maradék alapozót... Ezt leszámítva maga a tökély.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Vanda234

2016. október 10.

Szerintem ez az eddigi legjobb alapozóm! 😘
Nekem teljesen megfelel minden téren.
pl;az állaga,illata,színe,
közepes fedésű, a hétköznapokra tökély 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Szerintem ez az eddigi legjobb alapozóm! 😘
Nekem teljesen megfelel minden téren.
pl;az állaga,illata,színe,
közepes fedésű, a hétköznapokra tökély 😍

Csigabee

2016. szeptember 18.

Suliban használtam anno, akkortájt még kevésbé voltam porcelánka, így éppen passzolt a színskálája. Viszont kétségkívül nagyon jól fed, szép matt, tartós, sokáig elég és a csomagolása is kifejezetten elegáns. Hát még a doboz amiben küldik. Kár hogy mára már sötétnek bizonyult, szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

lovecreams

2016. szeptember 7.

Számomra ez egy nagyon jó alapozó. Sokáig használtam, aztán sikerült belerendelni itt is egy rossz árnyalatba, azóta nem nyúltam hozzá, de mondjuk nem is használok már alapozót. Finom az illata, könnyű a felvitele és tetszik a pumpás megoldás is. A fedésével és a tartósságával sem volt bajom, mindkettő szempontból bevált. Szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.